Genel

Katlanır Ahşap Masa

Masa modelleri arasında hemen her evde olanlardan biri katlanır ahşap masa türleridir. Bu masalar fazla yer kaplamadıkları için tercih nedenidir. Dar alanlar için kullanılıp katlanıp kenara koyulması yerden tasarruf sağlamaya yardımcı olur. Ne amaçla kullanılacaksa o amaca uygun bir katlanır masa mutlaka bulunur. Ev dekorasyon malzemeleri satan mağazalarda istenen amaca uygun masa bulmak mümkündür.

Sadece ev değil, iş yeri, çadır, karavan, balkon, öğrenci evleri, yurt odaları akla gelebilecek pek çok yerde kullanım imkânı vardır. Ebatları ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Tek ayak ya da katlanabilir 4 ayaklı olanları vardır. Kapatınca ayaklar içe katlanır ve sadece tabla kısmı kalır. Bazı katlanabilir ahşap masa modellerin tablası da katlanabilmektedir. Katlanır ahşap masalar son zamanların en popüler ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Katlanır Ahşap Masa

Katlanır Ahşap Masa Modelleri

Kullanım alanlarına göre farklı katlanır ahşap masa modelleri vardır. Ebatları da farklıdır. Dar mutfaklarda, balkonlarda ve karavanlarda duvara monteli modelleri daha çok tercih edilir. Kullanıldıktan sonra katlanır ve tabla kısmı duvara monteli durur. Bu model yerden tasarruf sağlar ve kullanımı diğerlerine göre daha konforludur. Katlanabilir masalar konforlu bir kullanım özelliği konusunda üst düzeyde bir performansı ortaya koyabilmektedir.

Katlanır ahşap masaların sadece tablası katlananları da vardır. Tabla iki kanat halinde katlanır, ayaklar sabit kalır. Ortada kalan ince bir kayıt masanın düzgün katlanmasını sağlar. Bu tür masalar da işi bittikten sonra uygun bir köşeye kaldırılır ve yerden tasarrufa faydası olur. Değişik ağaçlardan yapılan katlanır ahşap masa modellerinin sağlamlığı açısından, ceviz ve kayın ağacı olanları tercih edilmektedir. Tam da bu kapsamda katlanabilir ahşap masalar üst düzeyde kullanım özelliğine sahiptirler.

Katlanır Ahşap Masa

Katlanır Ahşap Masa Fiyatları

Kullanışlılığı nedeniyle en çok tercih edilen eşyalardan biri olan katlanır ahşap masa, fiyat olarak değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzeme ve masanın ebadı, fiyatının belirlenmesinde etkendir. Satıldığı yere ve kalitesine göre de fiyat değişebilir. Bilinen markaların ürünleri satışa sunulduğu her yerde belirlenmiş liste fiyatından satılmaktadır.

 Katlanır ahşap masa isteğe göre mobilya atölyelerinde de yaptırılabilir. Bu durumda mobilya ustasının belirleyeceği fiyat geçerlidir. Her kullanım amacına uygun bir katlanır masa vardır ve hepsinin fiyatı farklıdır. Uzun yıllar sahibine hizmet eden katlanır masanın sağlam ve kaliteli olması fiyatını belirlemektedir. Şayet siz de katlanabilir ahşap masalardan almayı isterseniz mutla bu tür ürünleri satın alırken dikkatli davranmak durumundasınız!

Katlanır Ahşap Masa

Katlanır Ahşap Masa Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Bilindiği gibi ahşap ürünler suya karşı dayanıklı değildir. Uzun ömürlü olmaları için dikkat edilecek noktalar vardır. Katlanabilir ahşap masa suya maruz kalabileceği yerlerde bırakılmamalıdır. Katlarken kırılabileceğini düşünerek dikkatli katlanmalıdır. Vidaları kontrol edilmeli ve açıldığında dengesi bozulmamalıdır. Üzerine koyulan ağırlıklar dengeli koyulursa ayaklara eşit yük biner ve kırılma riski olmaz.

İlgili Mesajlar

1 of 30

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.