GenelFırsatlar

Kelebek Masa Sandalye Takımı ve Modelleri

Kelebek Masa, herhangi bir oturma odasına güzel bir ek olabilir. Bu tür masa mobilya tasarımcıları arasında popülerdir ve daha küçük bir evi dekore etmenin harika bir yolu olabilir. Son derece pratiktir ve diğer Amish mobilyalar kadar güzel görünür. Kelebek Masa, 1949 yılında Finn Juhl tarafından tasarlandı ve yuvarlak pirinç kakmalı cevizden üretildi. Altı kişiye kadar konaklayabilir. Sekiz yaşın altındaki çocuklar için önerilmez, ancak küçük çocuğu olanlar için harika bir seçimdir.

Kelebek masa, stile bağlı olarak sekiz veya on iki kişiye kadar oturabilir. Bu masalar tipik olarak kanatsız dört ila altı kişi kapasitelidir, daha büyük versiyonlar ise 12 kişiye kadar oturabilir. Kendi kendini saklayan kelebek yaprağı, kullanılmadığında masanın içinde ilave 18 inçlik bir boşluk bırakır, bu nedenle küçük alanlar için idealdir. Masanızın boyutu ne olursa olsun, gerektiğinde genişletebilmeniz için her tarafında fazladan boşluk olduğundan emin olun.

1e73eeadc2c34fee8d249051040de71bButterfly Europa 25 masası benim kişisel favorim. Centerfold 25’e benzer, ancak hareket etmesi daha kolaydır. Europa 25 masa, bir çocuğun aşınmasına ve yıpranmasına dayanabilecek dayanıklı bir malzeme olan temperli camdan yapılmıştır. Europa 25 ayrıca yaylı bir güvenlik mekanizmasıyla açılıp kapanan sekiz ahşap ayaklı sağlam bir tabana sahiptir. Bir Butterfly Europa25 masası da kolay saklama için katlanabilir ve yerden ödün vermeden dört kişiye kadar oturabilir

Kelebek Masa Özellikleri

Katlanabilir, kullanımdan sonra az yer kaplar.                                                                Balkon ve mutfağınızda kullanım imkanı sağlar.                                                              Dayanıklı, şık, dayanıklı ve ergonomik bir yapıya sahiptir.                                      Ayaklardaki plastik sayesinde kayma yapmaz ve zemine zarar vermez.                          Çocuğunuz ödevini kolayca yapabilir.                                                                              10 kg’a kadar taşıyabilir.                                                                                      Çıkarılabilir ve temizlenmesi kolaydır.                                                                          Sunta kalınlığı 18 mm’dir.

396b081c 563a 46be 85b0 9a5d0b6bbe81

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.