GenelFırsatlar

Kış Lastiği En İyi Modeller 2022

Kış Lastiği seçmek çok zor olabilir ki bu da kışın çok önemlidir. Gittikçe daha fazla marka, karma özellikler ve çelişkili kullanıcı yorumları kafa karışıklığına neden oluyor. Sizi tüm bunlarla uğraşmaktan kurtarmak için BuldumZ uzmanları, satın alabileceğiniz en iyi kış lastiği modellerinin ayrıntılı bir listesini hazırladı.

En İyi 7 Kış Lastiği

BuldumZ uzmanları 43 farklı faktörü değerlendirdi ve sizin için en iyi 7 kış lastiği markasını ve modelini seçti! Kar lastiği videolarımıza da göz atabileceğimiz listemizi umarız beğenirsiniz. İşte en iyi kış lastikleri:

1. Lassa Snoways 4 Araç Kış Lastiği

Snoways 4, AB etiketli, en zorlu kış koşullarında yüksek performans sunan hafif modeliyle dikkatleri üzerine çekti. Islak Fren B’ye sahip ürünler kışın güvende ve hızlı kalmanızı sağlar. T-nominal hız endeksi ile en sert kışlarda hızınızı 190 km/s’ye çıkarabilirsiniz.Yüksek standartlı lastik modeli olarak kabul edilen Lassa Snoways, tercih edebileceğiniz en iyi kar ve kış lastiklerinden biri.

1 org zoom 5

2. Goodyear UltraGrip 8 MS Otomotiv Kış Lastiği

Kış lastiği tavsiyeleri verirken Goodyear’ın son yıllarda çıkardığı en iyi koleksiyonlardan biri olan Ultragrip’ten bahsetmemek gerekiyor. Dünyanın en iyi lastik üreticilerinden biri olan Goodyear; zorlu kış koşullarında, ıslak yollarda, çamurlu yollarda, buzlu yollarda ve virajlı yollarda çok yönlü performans sağlar. Ankara ve Erzurum gibi kışları sert geçen şehirlerde bile bu kış lastiği serisini tam performansla kullanabilirsiniz.

 

182991216

 

3. Falken EuroKış

Daha uygun bir bütçeyle yüksek kış lastiği performansı istiyorsanız Falken ideal bir markadır. Japonya’da üretilen lastikler, nano-4DD kauçuk bileşiklerinden oluşur. Islak zeminde frenleme testinde A derecesine sahip bu lastik, dayanıklılık açısından seçebileceğiniz en iyi kış lastiklerinden biridir. Yakıt verimliliği açısından diğer Goodyear Ultragrip 8 ve Lassa Snoways’i geride bıraksa da, bunun dışında ideal bir kış lastiğidir.

Fiyat performans olarak alabileceğiniz en iyi kış lastiği modellerinden biri.

falken ziex ze310 ecorun 205 55 r16 91v 2020 z

4. Petlas Snowmaster

Petlas yerli üretim olup, lastik teknolojisi son yıllarda çok yol kat etmiştir. Yerli üretim, destek ve fiyat açısından fayda sağlarken, tüm modellerin uluslararası olarak test edilmemesi bir sorun olabilir. Yine de ucuz kar lastiği arayanlar için ses, frenleme ve yakıt açısından çok iyi sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Markanın son yıllarda yaptığı yeniliklere bakacak olursak en soğuk kışlarda bile Petlasa’ya güvenebilirsiniz.

download 4

5. Nokian WR D4 kış lastiği

Son yılların en yenilikçi lastik firmalarından biri olan Nokian, otomobil sevenleri hava durumunu unutmaya çağırıyor. Kışın mükemmel yol tutuşu, yüksek aşınma direnci ve düşük yakıt tüketimine odaklanan Nokian, kullanıcılardan ve testlerden çok olumlu sonuçlar aldı. Sessiz yanak teknolojisi, kalın kar desteği, kar performans blokları ve tahliye sistemi ile 2021’de alabileceğiniz tartışmasız en iyi kış lastiği modelidir.

10254560460850

6. Continental Kış Lastiği

Bütçedeki diğer markalardan biraz daha pahalı olan Continental, işi her zaman en yüksek performansta yapmak isteyenler için mükemmel performans sunuyor. AB Lastik Etiketi taşıyan lastikler, yuvarlanma direnci için C ve ıslak zemin tutuşu için B olarak sınıflandırılır. Buzlu yollarda frenleme teknolojisi, lastiğe takılan kar kontrol teknolojisi gibi farklı özellikleri ile bu lastik hiç düşünmeden güvenle satın alabileceğiniz bir otomobil.

9728582778930

7. Pirelli Snowcontrol Seri 3 kış lastikleri

Pirelli, dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Marka, Formula 1 gibi en üst düzey motor sporları için lastikler bile sağlıyor ve kış lastikleri her zaman en iyiler arasında sayılıyor. Snowcontrol serisinde marka, özel tasarım lastikleri ile karda ve buzda çok yönlü performans sunarken, tamamen farklı bir dayanıklılık seviyesi sunuyor. E sınıfı yakıt tasarruflu lastikler, en sessiz kış lastiği modellerinden biridir.

10054642040882

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir