GenelFırsatlar

Kumtel Davlumbaz Duvar Tipi 60cm

Kumtel Davlumbaz gıdanın çalışma özelliklerine göre 3 farklı havalandırma kademesi ile
Davlumbaz 3 farklı havalandırma seviyesine sahiptir. Mutfağınızda her zaman geniş bir davlumbaz olacaktır, pişirme buharının yoğunluğuna göre kademesi seçilebilen bir davlumbaz. Farklı havalandırma seviyeleri sayesinde, ne pişirirseniz pişirin mutfağınız ferah kalacaktır.

11273626419250

Dokunmatik panel

Davlumbaz dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Dokunmatik kontrol paneli ile modern davlumbazı hiç çaba harcamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dokunmatik panel ile eski moda zorluklara veda edin.

Her mutfak için boyutlar

60 cm boyutunda rahat kullanım için kapüşon. Boyutu ile birçok farklı mutfak tasarımında kullanıma olanak sağlar. İdeal boyutta tasarlanan davlumbaz ile büyük küçük tüm mutfaklar rahat edebilir.

169256302

Kullanımı rahat ve düşük gürültü

Davlumbaz düşük bir gürültü seviyesi ile çalışır. 56 desibel ses seviyesi ile davlumbaz sizi çalışırken yarı yolda bırakmaz. Keyifli kaporta altı deneyimi, ses seviyeleri yüksek standartları karşılar. Sessiz, ferah ve hoş bir deneyim.

Şık renkler ve güzel görünüm

Davlumbaz siyah cam olarak tasarlanmıştır. Cam malzeme ile birleşen şık siyah görünüm mutfağınıza güzellik katar. Davlumbaz, işlevinin yanı sıra güzel görünümü ile mutfağınızın en önemli parçasıdır.

kumtel da6 835 beyaz duvar tipi z

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir