GenelFırsatlar

Leke Karşıtı Serum En İyi 5 2022

Leke Karşıtı Serum ile dış etkenlere maruz kalan cildimizin onarılması ve korunmasını sağlar. Leke Karşıtı Serum içerdiği c vitamini, hyalüronik asit ve bitki ekstratları sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı özenle yapar. Leke Karşıtı Serum Zengin içeriği ile dinlenmiş ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar

SkinCeuticals Renk Değiştiren Savunma Serumu

SkinCeuticals Renk Değiştiren Savunma Serumu, cilt problemlerinden sonra ortaya çıkan düzensiz cilt tonunu, inatçı lekeleri ve lekeleri azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış bir üründür. Formülü Traneksamik Asit, Niasinamid ve HEPES ile zenginleştirilmiştir. 2 haftalık kullanımdan sonra daha eşit, daha parlak bir cilt sağlar. Hem inatçı lekelerin görünümünde hem de cilt problemlerinden sonra ortaya çıkan lekelerin yanı sıra ciltteki renk değişimlerinde de etkilidir.

Leke Karşıtı Serum En İyi 5 2022
Leke Karşıtı Serum En İyi 5 2022

Caudalie Vinoperfect Özü

Caudalie Vinoperfect Özü 2022 için, çok aranan leke önleyici serum Caudalie Vinoperfect, “temiz” güzellik sahnesinde devrim yaratan yeni bir biyomimetik emülgatör sayesinde bir güncelleme alıyor. Bu yeni emülgatörün geliştirilmesinde biyolojiden ilham alındı ​​ve cildin katmanlarını taklit ederek çalışıyor. Bu taklit, Viniferinin cilde 3,9 kat daha fazla nüfuz etmesine yardımcı olur ve aktif bileşenin lekeler üzerinde en iyi etkiye sahip olmasını sağlar. İltihaplanma sonrası (akne, yara izi), hormonal değişiklikler sonrası (hamilelik, terapi, ilaç) ve yaşlılık lekelerinin tedavisinde güneş lekeleri veya güneşe bağlı çillerin tedavisinde etkilidir.

Caudalie Vinoperfect Serum
Caudalie Vinoperfect Serum

MisBahçe Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu ve Aydınlatıcı Leke Karşıtı Konsantre

Dehidrasyon, eşit olmayan cilt tonu, sivilce sonrası düzensizlik için çok etkilidir… Nemlendirici Akne Karşıtı Aktif Yüz Suyu cilt tonu farklılıklarını azaltmaya yardımcı olur, Aloe Vera, Gül, Alman Papatyası ve sardunya gibi antioksidan bakımından zengin organik bitkisel hidrosollerin bir karışımıdır. Su. Cildi besler ve nemlendirir.

Yüksek konsantrasyonda düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, yaşlanma belirtileriyle savaşmak için bir hidrosol ile birleştirilirken, ileri teknoloji papatya aktif bileşeni, Gotu Kola ile birlikte çalışarak cildin parlaklığını arttırır ve daha dolgun, daha genç görünen bir cilt yüzeyi için cildi aydınlatır. . Bu formül cildin nemlenmesini gerektirirken, daha sonra kullanılan ürünlerin emilimini artırmak için cildin nem seviyelerini hazırlar. Cilde daha esnek bir yapı sağlarken ipeksi bir dokunuş sağlar.

MisBahçe Nemlendirici
MisBahçe Nemlendirici

 

Nuxe Expert Anti-Taches

Bu çil kremi, kaynağı ne olursa olsun (güneş, yaşlanma, yüzdeki lekeler…) her tür kusurun boyutunu ve rengini gözle görülür şekilde azaltır, SPF20 koruması ile önler ve anında cildin parlaklığını artırır. Düzenli kullanımla cilt yeniden pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını kazanır.

Nuxe Expert Anti-Taches
Nuxe Expert Anti-Taches

La Roche Posay Pipmentclar Özü

PIGMENTCLAR UV SPF30, lekelerin görünümünü azaltmaya ve zamanla cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Bu serum, anında ve uzun süreli sonuçlar için LHA’yı güçlü bir Fe-Resorsinol + Ginkgo Extract + Ferulik Asit Kompleksi ile birleştirir. Daha pürüzsüz bir cilt için koyu lekelerin ve pigmentli kusurların görünümünü gözle görülür şekilde azaltır. Koyu nokta önleyici etkisi cildin düzgünlüğünü ve parlaklığını uzun süre korumasına yardımcı olur.

La Roche Posay Pipmentclar Özü
La Roche Posay Pipmentclar Özü

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir