FırsatlarGenel

Levitra 20 mg Etkileri Nelerdir?

Bayer Levitra 20 mg’ın etkisi nedir?

Levitra 20 mg erken boşalma ve sertleşme gibi cinsel işlev kayıplarının yanı sıra cinsel iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılan bir ürünün adıdır. Bayer Levitra 20 mg, sağlıklı bir cinsel yaşam sağlamak ve birçok cinsel sorununuzu ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için kullanılır. Ayrıca Levitra 20 mg etken maddesi vardenafil sayesinde prostat ve sertleşme sorunlarını da ortadan kaldırabilir ve bir gecede birden fazla cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olabilir. Girdiğiniz her ilişkide aynı üstün performansı göstereceğinden en ufak bir şüpheniz olmasın. Etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmış olduğundan, Sağlık Bakanlığı onaylı eczanelerde satılan en iyi sertleştirilmiş hap ünvanını almıştır.

Levitra 20 mg nasıl kullanılır?

Levitra Geciktirici Hapları satın aldıktan sonra kullanım talimatlarını okumanızı ve ilacı bu şekilde almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bazı müşterilerimiz doğum kontrol hapı alırken ürünün etkisini görmekte zorluk çekiyorlar.Bu durum internette okudukları levitra 20 mg kullanımı ile ilgili batıl bilgilere dayanmaktadır. Bu nedenle bize gelip Levitra 20 mg çalışmıyor diyen müşterilerimiz var. İçeride olduğu için cinsel ilişkiden 1 saat önce iki bardak su içilmesi yeterlidir. Metabolizma hızını dengelemek için yemekten 2 saat sonra alın ve etkisi %90’dır.

Yan etkileri nelerdir?

Levitra 20 mg’ın bilinen hiçbir yan etkisi veya sağlık tehlikesi yoktur. Ancak ilaçlar yanlış kullanıldığında, gün içinde birden fazla hap alındığında veya alkolle birlikte tüketildiğinde aşağıdaki yan etkiler ortaya çıkabilir:

  • Baş ağrısı, mide bulantısı,
  • Burun tıkanıklığı,
  • Kusma (kusma)
  • Vücutta kızarıklık gibi komplikasyonlara neden olabilir.                                                                                                                                                                                  Bu yan etkiler olumsuz olmakla birlikte kısa sürede ortadan kalkabilmektedir. Bu yan etkilere ek olarak tek bir olumsuz durum yaşarsanız bir doktora görünmenizi öneririz.aa 1

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir