GenelFırsatlar

Loreal Paris Saf Kil Maskesi Kullanımı

Loreal Paris Saf Kil maskesi son zamanlarda güzellik severlerin en çok konuştukları çamur maskesi! Çamur maskeleri uzun zamandır güzelliğinin bir parçası olsa da popülaritesinin arttığı gerçeği inkar edilemez. Çamur maskelerinin ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını merak ediyor!

Peki, çamur maskelerini bu kadar özel yapan nedir? Ya da cildimiz için doğru çamur maskesini nasıl bulabiliriz? Bu soruların cevaplarını bulmak ve L’Oreal Paris’in Pure Clay Mask serisine aşina olmak için, okumaya başlamadan önce aşağıdaki bilgilere de göz atmalısınız:

Maskelerin ve temizleme jellerinin “Pure Clay Ailesi” günlük ve haftalık kullanım için idealdir.
Haftada bir ya da iki kez kullanılabilen L’Oreal Kil Maskesinin yanı sıra temiz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak sadece 10 dakikanızı alır; günlük cilt temizliğiniz için saf kil jeli de oldukça etkilidir.
Maske seçmeden önce 5 çeşit maske arasından doğru olanı seçtiğinizden emin olmalısınız.

“Saf Kil Detoks Maskesi”, parlak bir cilt için yorgun ve solgun cildi anında detoksifiye eden kömür bileşenleri içerir.
Okaliptüs özünün arındırıcı özelliği sayesinde ciltteki fazla yağı ve kiri arındıran ve yok eden “Saf Kil Arındırıcı Maske”.
Kırmızı alg özü içeren “Pure Clay Peeling Mask” pürüzsüz bir görünüm için gözeneklerde biriken kiri ve yağı temizler.
“Pure Clay Anti-Blackhead Mask”, ciltteki koyu lekeleri temizlemek ve gözenekleri sıkılaştırmak için 3 adet saf kil ve deniz yosunu özleri içerir.
“Saf Kil Dengeleyici Maske” cildi yoğun bir şekilde temizlerken cilt tonunu eşitlemek için Yuzu Limon Özü kullanır.

11047050215474

L’Oreal Paris Kil Maskesinin yapısı ve bileşimi

Kil maskeleri, ilk günden beri cilt bakım rutinimizin ayrılmaz bir parçası olmuştur. L’Oreal Paris Pure Clay Mask 3 saf kil içerir. Bee Clay, Montmorillonite Clay ve Rhassoul Clay.       -Arı püresi, fazla yağı alarak cildi dengeleyen ve pürüzsüzleştiren silikatlar açısından zengindir.                                                                                                    Montmorillonit kili mineraller açısından son derece zengindir ve cildi mükemmelleştirmekten sorumludur.                                                                                                        Rhassoul kili ise cildi temizlemeye yardımcı olan elementler açısından zengin saf bir kildir. Üç kil, son derece ipeksi ve uygulaması kolay bir yapı oluşturmak için birleşir. En önemli özelliği ise cildi kurutmadan işi bitirmeleridir.

İhtiyaçlarınızı belirleyip seçiminizi yaptığınızda size uygun olan saf çamur maskesi hakkında daha fazla detay yazının devamında sizi bekliyor:

1. L’Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi

Zamanla hava kirliliği gibi dış etkenler cilde zarar verir; yorgun ve solgun görünmenize neden olur.

Maskenin İçindekiler ve Faydaları                                                                        L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi kömür içerir. Kömür, manyetik özelliklerinden dolayı kiri ve pürüzlülüğü çeker ve parlak bir ışıltı için cildi kurutmadan anında detoksifikasyon sağlamak üzere 3 saf kil ile birleşir. Bekleyin ve nemli bir havluyla durulayın.

014940 2 medium

2. L’Oreal Paris Saf Kil Arındırıcı Maske

Maskenin İçindekiler ve Faydaları                                                                       L’Oreal Paris Saf Kil Arındırıcı Maske, ciltteki fazla yağı ve kiri arındırarak parlamayı azaltan arındırıcı özelliklere sahip okaliptüs özü içerir.

Nasıl kullanılır                                                                                                             Maskeyi makyajsız cilde eşit şekilde uygulayın, 10-15 dakika bekleyin, ardından nemli bir havluyla durulayın.

1 org

3. L’Oreal Paris Saf Kil Soyma Maskesi

Maske bileşenleri ve faydaları                                                                              L’Oreal Paris Pure Clay Peeling Mask, içerdiği kırmızı alg özü sayesinde gözenekleri kir ve yağdan arındırarak pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Nasıl kullanılır                                                                                                      Maskeyi makyajsız cilde eşit şekilde uygulayın, 10-15 dakika bekleyin, ardından nemli bir havluyla durulayın.

1 org 1

4. L’Oreal Paris Saf Kil Siyah Nokta Karşıtı Maske

Maskenin İçindekiler ve Faydaları                                                                            L’Oreal Paris Saf Kil, Deniz Yosunu Özlü Siyah Nokta Karşıtı Maske, cildi kurutmadan siyah noktalardan arındırır. Düzenli kullanım ile gün geçtikçe gözeneklerinizin sıkılaştığını görebilirsiniz.

Nasıl kullanılır                                                                                                    Maskeyi makyajsız cilde eşit şekilde uygulayın, 10-15 dakika bekleyin, ardından nemli bir havluyla durulayın.

0207352 saf kil siyah nokta karsiti maske 50 ml

5. L’Oréal Paris Saf Kil Dengeleyici Maske                                                             
Maskenin İçindekiler ve Faydaları                                                                          Güçlü bir temizlik ve eşit cilt tonu için cildi kurutmadan tüm kirleri temizlemek için 3 Saf Kil ve Yuzu Limon Özlü L’Oreal Paris Saf Kil Dengeleyici Maske. Düzenli olarak kullandığınızda cildinizin daha canlı, parlak ve hatta daha düzgün göründüğünü göreceksiniz.

11046924648498

Nasıl kullanılır                                                                                                  Maskeyi makyajsız cilde eşit şekilde uygulayın, 10-15 dakika bekleyin, ardından nemli bir havluyla durulayın.

Favorimiz

L’Oréal Paris Pure Clay Gels günlük kullanım sunar, tüm cilt tiplerine uygundur ve cildi kurutmayan bir çözüm sunar.

Pure Clay Gels’in maske ile aynı özleri içermesi, cildin maskeye hazırlanmasını kolaylaştırırken farklı özler ile denemeler de yapıyor.

Saf kil jeli, her sabah ve akşam maskeden önce makyajsız cilde; uygulamadan sonra özellikle alın, burun ve çene bölgesine dairesel hareketlerle masaj yapın.

loreal saf kil maskeleri inceleme 02

Cilt bakım rutininize kil maskesini nasıl eklemelisiniz?

Günlük cilt bakım rutininize kil maskesi eklemek çok kolay! En iyi sonuçlar için haftada bir veya iki kez seçtiğiniz saf kil maskesini kullanın.

Temizleyin, pul pul dökün, ardından nemi hapsetmek için nemlendirici uygulayın. Bu kadar basit!

Çamur maskesinden sonra nasıl nemlendirici kullanacağınızı düşünüyorsanız, L’Oréal Paris Nem Terapisini şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu harika nemlendirici bakım hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız,

Farklı cilt bölgelerinin farklı ihtiyaçları olabilir

Örneğin gün içinde T bölgeniz yağlandığında cildinizin geri kalanının parlamaya ihtiyacı olabilir. Birden fazla maskeleme yöntemini deneyebilir ve hepsine aynı anda çözüm sunabilirsiniz. Üstelik bu yöntem çok eğlenceli!

1 org zoom 3

Karma bir cilde sahipseniz bu yöntemi de denemelisiniz!

Cildinizin farklı bölgelerine farklı maskeler uyguladıktan sonra #selfie’nizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Güzellik rutininize çamur maskesi eklemek işte bu kadar kolay. Cildinizin ihtiyacı olan maskeyi bulun ve cildinize uygulayın.

 

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir