Macro Center

Macrocenter Kampanyaları

Macrocenter kampanyaları söz konusu olduğu zaman karşımıza her zaman üst düzeyde bir performans çıkar. Tam da bu noktada Macrocenter ‘de avantajlı bir şekilde kampanyalarla tanışmanız mümkün olacaktır. Özellikle son zamanlarda Macrocenter etkili kampanyaların da adresi konumunda yer almaktadır.

Türkiye’nin seçkin market zincirlerinden bir olan Macrocenter, birçok kampanya ve fırsat ürünü ile hizmet vermektedir. Kaliteli ve taze ürünleri ile belirli dönemlerde kampanyalar düzenleyerek, uygun fiyatlı alışveriş imkanını müşterilerine sunmaktadır. Macrocenter kampanyaları haftalık ve aylık olarak düzenlenmektedir. Bunun yanında belirli ürünlerde yıllık olarak hesaplı alışveriş imkanı sunmaktadır.

Macrocenter Kampanyaları

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olması ise farklı tatlara ve ürünlere erişimi kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında her zaman taze ve yeni ürün seçeneklerini sunar. Trendyol anlaşması ile %60’a varan indirimlerle ürünlere ulaşılabilmektedir. Ayrıca belli bir ödeme üzerinde kupon kampanyası kullanılabilmektedir. Belli kredi kartlarının puanları ile alışveriş yapılabilmektedir. Müşteriler, taksit ve ertelemeli ödeme imkanlarından yararlanabilmektedir.

Macrocenter İndirim Kampanyaları

Market zincirleri arasında yer alan Macrocenter birçok üründe farklı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalara online olarak ulaşılabileceği gibi uygulama mağazalardan da ulaşılabilir. Macrocenter indirim kampanyaları popüler ürün alışverişlerinde geçerlidir. 100 TL üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kampanyası, Ekim ayı sonuna kadar devam etmektedir.

19:00-21:00 saatleri arasında online olarak yapılan alışverişlerde %20 oranında belli ürünlere indirim uygulanmaktadır. Online alışveriş kampanyaları internet sitesinde geçerli olurken, mağazalarda da geçerlidir. Uygun fiyatlı seçili ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda macro kart ile birçok indirimden yararlanabilirsiniz.

Macrocenter Kampanyaları

Macrocenter İlk İndirim Kampanyası

Online alışveriş seçenekleri, herkes için ideal alışveriş yöntemidir. Bu sayede evden çıkmadan kolay bir şekilde istediğiniz ürünler dakikalar içerisinde kapınıza teslim edilir. Macrocenter, online alışverişlerde ise ilk siparişe oldukça uygun kampanyalar düzenlemektedir. Macrocenter ilk indirim kampanyası, ilk online siteden sipariş vereceklere özel düzenlenmiştir. Macrocenter kampanyaları beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Belli ürünlerde oluşturulan sipariş için %50’ye varan indirimlerle teslim edilmektedir. Ayrıca, Trendyol anlaşması ile getirilen ürünlerde %70 oranında bir indirim uygulanmaktadır. İndirimler Macrocenter internet sitesinden takip edilebilir. Ayrıca marketlerden alınacak kataloglarda haftalık indirimlerin takibi yapılabilir. Online alışverişler özel kurye ile kapıya kadar getirilir. Belli ücretin üzerinde kargo ücreti alınmaz. Macrocenter kampanyaları etkili bir düzeyde avantajlar sunmaktadır!

Macrocenter Kampanyaları

Macrocenter Katalog Kampanyaları

Macrocenter düzenli olarak kampanyalar düzenleyerek hesaplı alışveriş sağlamaktadır. Online alışverişlerde yaptığı kampanyalar katalog kampanyalarında da geçerli olmaktadır. Macrocenter katalog kampanyaları en uygun fiyatlar üzerinden müşterilere sunulmaktadır. Haftalık olarak belirlenen indirimler; et ve süt ürünleri, meyve ve sebze ürünleri, kişisel bakım ürünlerinde geçerli olmaktadır.

Katalog ürünleri üzerinde seçili ürünler her hafta ve her ay değişmektedir. Macrocenter, hesaplı ve kaliteli bir alışveriş yapmak isteyen herkes için uygun ürün seçeneklerini müşterilerine sunulmaktadır. Anlaşmalı kredi kartlarına; taksit seçenekleri ve ertelemeli ödeme imkanı ile kolay alışveriş seçenekleri sunmaktadır. Macrocenter kampanyaları konusunda kapsamlı bir araştırma yapmak her zaman önerilmektedir.

İlgili Mesajlar

No Content Available

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir