Metro

Metro Kampanyaları Nelerdir?

Metro Kampanyaları neler? Metro günümüz itibariyle çok sayıda farklı kampanyaya imzasını atan bir marketler zinciri olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu durum esasında Metro kampanyaları sayısının artış göstermesini de mümkün kılmaktadır. Tam da bu noktada Metro kampanyalarını yakından takip etmek beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. İşte Metro’nun en etkili kampanyaları!

Gıda ve gıda dışı alışverişlerde müşterilerine birçok avantaj sunan Metro Market, özel kampanyaları sayesinde uygun fiyatlı alışverişe izin veriyor. Metro kampanyaları yılın belli dönemlerinde ve her ay olmak üzere düzenleniyor. Metro Market kataloğunda yayınlanan fırsat ürünleri sayesinde neredeyse yarı yarıya bir alışveriş yapma imkanını müşterilerine sunuyor.

Metro Kampanyaları Nelerdir?

Bu kampanyalar anlaşmalı kartlar sayesinde çok daha uyguna gelebiliyor. Toptan ve perakende satışa uygun olan market aylık alışverişlerde daha çok tercih edilmektedir. Bir tek gıda değil; kıyafet, ev eşyası ve kozmetik alanında da satışlar yapılmaktadır. Kampanyalar, online olarak internet sitesinde de geçerli olmaktadır.

Metro Kampanyaları – Banka

Kampanya dönemlerinde anlaşmalar yapan Metro Market, kredi kartlarına özel seçenekler sunmaktadır. Metro banka kampanyaları farklı kredi kartlarına özel taksit seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca anlaşmalı kartlarda ertelemeli taksit imkanları da bulunmaktadır. 40.000’den fazla ürünün satışını gerçekleştiren marka, kurumsal kart kampanyaları da düzenlemektedir.

Metro Kampanyaları Nelerdir?

Bireysel faturalandırma üzerinden işlemler de yapılmaktadır. Toptan satışlarda en uygun fiyatlara sahip marketlerden biri olan Metro Market, birçok firmanın ve kişinin tercih olmaktadır. Özel Metro Kart kampanyaları da haftalık ve aylık olarak kişilere sunulmaktadır. 500 TL üzeri alışverişlerde taksit seçenekleri sayesinde birçok müşteriye dev hizmet verilmektedir.

Metro Kurumsal Kart Kampanyaları

Kurumsal firmalara özel hizmet veren Metro Market, alışverişlere belli taksitler uygulamaktadır. Taksit erteleme ve vade farksız alışveriş imkanları sunmaktadır. Metro kurumsal kart kampanyaları için ticari vergiye sahip olmanız gerekmektedir. Şirket kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde uygun ödeme koşullarından ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Hemen hemen her banka ile anlaşması olan Metro Market, kolay ödeme ve taksit imkanlarını müşterileri ile buluşturmaktadır. Gıda dışı alışverişlerde de bu kampanyalardan yararlanmak mümkündür. Toplu olarak yapacağınız tütün ve alkol alışverişinde de taksit erteleme imkanı bulabilirsiniz. Ürün gruplarına göre farklı kampanyalardan yararlanmak için Metro kurumsal kart sahibi olmanız gerekmektedir. Metro Kart bir kere satın alınır ve ücretsizdir.

metro

Metro Kampanyalı Ürünler

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Metro Market, birçok farklı ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Piyasada olmayan birçok ürün Metro kampanyalı ürünler arasından rahatlıkla bulunabilir. Özellikle toptan alışveriş yapmak isteyen kişiler için oldukça uygun fiyatlı ürünler yer almaktadır.

40.000’den fazla ürün çeşidine sahip Metro, özellikle gıda sektöründe başarılı olmaktadır. Bunun yanında eşya satışı da yapmaktadır. Birçok uygun kampanyası da internet sitesinde yayınlanmaktadır. Online alışverişlerde uygun kampanyalardan yararlanmak mümkün olmaktadır. Her ürün için farklı kampanya düzenleyen Metro Market, avantajlı alışverişin adresidir.

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir