FırsatlarMarketMetro

Metro Market’te Axess’e özel Chip-Para Kampanyası!

Metro Market‘te 21 Ekim – 10 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında , 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL, 2.000 TL ve üzeri ilk 100 TL’lik alışverişinizde hediye vermektedir. Katılım sonrası yapacağınız kampanya kapsamındaki harcamalarınızdan sonra chip ödülleri anında karta yüklenecek ve 20 Kasım 2021 tarihine kadar Metro mağazamızda kullanılabilecektir. Kullanılmayan çipler daha sonra tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.

banner

Metro Market Kampanyasına Nasıl Katılır?

Metro Market kampanyasına katılmak için asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasına “METRO” yazıp ilk harcamadan önce 4566’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Belirlenen SMS Akbank sistemine gelir ve Akbank’ın kayıt olduğunuzu bildirmesinin ardından etkinliğe katılabilirsiniz. Katılım için SMS gönder; operatörün kendi tarifesine göre ücretlendirilir. Etkinliğe Axess Mobile üzerinden katılmak için tüketimden önce “Şimdi Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Etkinlik, profil alanında “Etkinliğiniz” başlığı altında göründüğünde, etkinliğe katılacağınızdan emin olabilirsiniz.

• Axess Mobil’e sadece şahıs şirketi müşterilerinin kartvizitleri katılabilir. Meşru müşteriler sadece SMS ile katılabilir. Yasal müşterilerin tüm ticari kredi kartlarını etkinliklere katılabilmeleri için bankacılık sisteminde kayıtlı olan firma temsilcisinin telefon numarasını başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Metro Market Kampanya Koşulları

Metro Market Kampanya Koşulları arasında Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile ek kartlar ve bu kartlara ait sanal kartlar yer almaktadır. Bank O’Card, Axess puanları programına dahil değildir.

• Pazarlık faaliyeti müşteri bazındadır. Bir müşteri etkinlikten tek seferde ana kart ve ek kartlar ile ödediği ücretlerin toplamı olan 100 TL’ye kadar chip kazanabilir. Kazanılan ödül miktarı müşterinin kartına, müşterinin aktivite içerisinde en son harcadığı zaman olacak şekilde yüklenecektir. Nakit çekme, elektronik transfer/havale, fon alış/satış, BES işlemleri, anlık/otomatik faturalar, vergiler ve chip ile yapılan alışverişler aktiviteye dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chipler iade edilecektir. Çipler kullanılmışsa, borç ekstreye yansıtılacaktır.

• Axess Mobil veya SMS’e kayıtlı olmayan kart sahiplerinin harcamaları etkinlik kapsamında olmayacaktır.

• Etkinlik kapsamında mağaza harcamaları Akbank Axess POS uygulaması yüklü bir terminal üzerinden yapılmalıdır.

• Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir