GenelFırsatlar

Minecraft Kostümleri

Minecraft Kostümleri, video oyununa olan sevginizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Bu kıyafetleri giymek eğlencelidir ve herkes için mevcuttur. Kostüm avcılığına bir adım önde başlamak istiyorsanız, Creeper-Kostum, Steve-Kostum veya Creeper-Kostum arayın. Diğer kostüm ve aksesuarları da Karneval-Megastore’da bulabilirsiniz.

unnamed

Minecraft sadece blok yerleştirmekle ilgili değil, aynı zamanda maceralarla da ilgilidir. Varsayılan oyuncu olarak giyinebilirsin Steve. Karakter maskesi ve beden tunik alabilirsiniz. Hatta kendi kostümlerinizi yapabilir veya çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Kostümünüzü seçtikten sonra, bir renk ve baskı seçmeniz gerekecek. Weichem Schaumstoff ve Mutze size en fazla esnekliği sağlayacaktır. Ayrıca malzemelerinizi daha kişisel bir dokunuş için kırpabilirsiniz.

beb081b5fc8c4e2f3383743910a4fe84

Gördüğünüz gibi Minecraft-Zombies için tonlarca seçenek mevcut. Bu kostümün yapımı kolaydır ve mükemmel olması gerekmez. Minecraft-Zombies kostümünü çevrimiçi olarak veya yerel bir mağazadan satın alabilirsiniz ve çok fazla hazırlık gerektirmezler. Kostümler çift taraflı klebenden oluşmaktadır. En rahat olanları weichem Schaumstoff’tan yapılmıştır ve daha fazla esneklik için weichem Schaumstoff’tan yapılmış bir Mutze de satın alabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir