MobilyaMondi

Mondi Kampanyaları, İndirimleri ve Fırsatları Nelerdir?

Mondi Kampanyaları en uygun ve indirimli fiyatlarıyla en şık tasarımları sizlere sunmaktadır. Türkiye'de ev yaşamına dair; Mondi mobilya, yatak ve dekorasyon alanlarındaki ürün kategorileri ile yenilikçi tasarımları ve kalite anlayışıyla ülkemizde ilk 5 mobilya markası arasındadır.

Mondi Kampanyaları en uygun ve indirimli fiyatlarıyla en şık tasarımları sizlere sunmaktadır. Türkiye’de ev yaşamına dair; Mondi mobilya, yatak ve dekorasyon alanlarındaki ürün kategorileri ile yenilikçi tasarımları ve kalite anlayışıyla ülkemizde ilk 5 mobilya markası arasındadır.

Konfor ve kaliteden ödün vermeden evinin tarzını değiştirmek isteyenlerin şıklığını ve konforunu bir araya getiren Mondi mobilya, geniş ürün yelpazesinde özel modelleri de yer alıyor. Koltuklardan yemek odalarına, yatak odalarından çocuk ve genç odalarına, yatak ve bazalardan bahçe mobilyalarına kadar özel bir seri sunan Mondi mobilya, binlerce ürünü farklı zevk ve mekanlarla buluşturuyor.

“Hayatı yenile” sloganıyla, tüketicilere ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hâkim, yenilikçi, şık ve bir o kadar avantajlı çözümler sunarak, evlerini ve hayatlarını baştan aşağıya yenileme fırsatı sunmaktadır.

Mondi’nin kaliteli ve şık tasarımlarına gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Tüketicilerin mutluluğu ve yenilik hep en ön planda olmaktadır. Bu yüzdendir ki mobilya sektörünün en sevilen ve önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır.

Mondi Kampanyaları Nelerdir?

  • Mondi Home‘un Büyük Sonbahar İndirimi Başladı. Turuncu Noktalı Ürünlerde %50’ye Varan İndirimleri Kaçırmayın!
  • Döşemeli ürün grubunda bulunan Merlin, Toscana, Sofia, Karlena, Versailles, Tempo, Merlin, Sofia, Toscana, Yatak ve Yemek Odası, Genç Odası ürün grubunda Ahşap, Yatak ürün grubunda Pro V Guard modeli, Baza ve başlık ürün grubunda Sofia, Döşeme ürün grubuna ait modeller %50’ye varan indirimlerle sizleri bekliyor.
  • Mondi markalı tüm ürün gruplarımız, peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve senetli satışlar için vade farklı 12 taksit olarak satışa sunulacaktır. Anlaşmalı kampanya kredi kartımız olan Word Card ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit avantajı sağlanacaktır.
  • Ekonomik yatak baza ve başlıktan oluşturulan Okula dönüş 5’li paketi; 6.918 TL yerine yalnızca 4.718 TL KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır.
  • Ekonomik yatak baza ve başlıktan oluşturulan Okula dönüş 3’lü paketi; 2.542 TL yerine yalnızca 1.599 TL Belirtilen fiyatlar KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır.

mondi veyron koltuk takimi modeli ve fiyatlari

İlgili Mesajlar

1 of 4

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir