FırsatlarMondi

Mondihome’de Yılın Son Fırsatı Başladı

Mondihome’da yılın son işlemi başladı. Orange Advantage ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!
Yumuşak minder ürün grubuna ait Toscana, Sofia, Rossini, Karlena, Merlin, Versailles, Tempo, panel ürün grubuna ait Toscana, Rossini, Merlin, Sofia, yatak ve yemek odası, Genç Odası ürün grubunda Ahşap, Pro V Guard model manşet ürün grubu Nevresim ürün grubu Base ve Sofia modelleri %50’ye varan indirimlerle sizleri bekliyor.

Aktivite sırasında
Etkinliğimiz 15 Kasım 2021 tarihinde başlayacaktır. 30 Kasım 2021’de sona erecek.

Taksit avantajı
Mondi markalı ürün gruplarımızın tamamı peşin fiyat hariç 6 taksit, 12 taksit, farklı vadelerde ve senetle satılacaktır. World Card (sözleşmeli faaliyetler için kredi kartımız) ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sağlanacaktır.

Cazip fiyat ve indirim avantajı
%50’ye kadar turuncu noktalı ürünler
Merlin, Toscana, Rossini, Sofia, Karlena, Versailles, Tempo koltuk takımı Merlin, Toscana, Rossini, Sofia yatak ve yemek takımı, ahşap genç odası takımı, Pro V koruyucu yatak, Sofia baza ve başlık.

%30 indirim
Perissa, Novita, Festa, Alvina, Venedik, Armada, Lavin, Prada, Lucia, Indigo, Piero koltuk kılıfıPerissa, Alvina, Festa, Novita, Lavin-Viyana, Yatak ve Genç Odası-Yemek Forumları Genç Odası Aktif Natura, Aktif Uyku, Esnek , Melody, King Plus, Silver X, CoolMax ve Prestige Cool serisi yataklar-Harmoni, Otto baza ve başlık.

% 20 indirim
Veyron, Martina, İkon, Viyana, Avangard koltuk takımı-Vega, Arte lüks takım-Monet Köşe Veyron, Martina, Armada, Prada, Lorenz, Helen yatak odası ve yemek takımı-Helen, Ahşap Genç Odaları Viyana Baza ve başlık.

% 10 indirim
Natura, Siena, Petra, Dorea, Rita, Monza, Lorenz, Twin Deluxe Set Natura, Siena, Petra, Rita, Dorea Yatak Odası ve Yemek Takımı-Nero, Butterfly, Novita, Rossini, Esca, Sunset Junior Oda Çift Kişilik Hybrid Comfort-Ortopedik Karışım Rahat yatak-Assago başlık.
Etkinliğin fiyatı 15 Kasım – 30 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında geçerlidir. Listelenen fiyatlar, katma değer vergisi dahil önerilen perakende satış fiyatlarıdır. Katma değer vergisi ve diğer vergi oranlarındaki herhangi bir değişiklik, fiyata doğru bir şekilde yansıtılacaktır. Bu promosyon başka promosyonlarla birleştirilemez. Belirtilen tarihten önce etkinliği sonlandırma hakkımız saklıdır. Word Card peşin fiyatına 9 taksit avantajı Word Card üye mağazamızda geçerlidir. Etkinlik koşulları ile ilgili detaylı bilgiye yetkili bayilerimizden ulaşabilirsiniz.

aralik kampanyasi
Mondihome’de Yılın Son Fırsatı Başladı

İlgili Mesajlar

1 of 42

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.