GenelFırsatlar

Motosiklet Eldivenleri Fiyatları ve Kampanyaları

Motosiklet Eldivenleri piyasada pek çok motorcu eldiveni türü var ama hangisi en iyisi olacak? Aşağıda, bir çiftte aranacak ana özelliklerden bazıları listelenmiştir. Bazıları özellikle bisiklet sürmek için tasarlanırken, diğerleri konfor, sıcaklık ve koruma sağlamak için yapılmıştır. Ancak, herkes için mutlaka en iyi seçenek değildirler. İşte en popüler stillerden bazılarına bir göz atın. Harika bir çifti kaçırdığınızı öğrenmek sizi şaşırtabilir!

110000051640014

Motorcu eldivenlerinin uyumu önemlidir. İyi bir çift, rahat olmak, ancak çok sıkı olmamak arasında bir denge sağlayacaktır. Bileklerinizin çevresinde fazla kumaş veya deri olmasını istemezsiniz. İyi bir çift eldiven bilekleri hem sıkı hem de esnek olmalıdır. En uygun olanı belirlemek için bir bisiklet mağazasını ziyaret edin ve birkaç çift deneyin. Farklı markalar farklı yapılır, bu nedenle beden tabloları önemlidir.

10330209091634

Malzeme türünü düşünün. Genel olarak, bir motorcu eldiveni üç tür hayvan derisinden yapılır: keçi ve inek. Ardından malzemeyi kontrol edin. Bazı eldivenler diğerlerinden daha rahat olacaktır. Nefes alabilir olmalı ve bir vizör kullanımına izin vermelidirler. Ayrıca, ellerinizin kaymasını önlemek için güvenli bir şekilde bağlanmalıdırlar. Emin değilseniz, üreticinin web sitesindeki beden tablosunu kontrol edin.

 

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.