Kozmetik

NATÜREL GÖRÜNEN YANILGISIZ BİR CİLT İÇİN 10 EN İYİ BB KREM

BB krem cildinizin daha yanılgısız ve pürüzsüz hale gelmesi için kullanmanız gereken en iyi BB krem tekliflerini listeledik. İşte en iyi BB kremler.

Son zamanlarda oldukça popüler olan BB kremler, fondötenlerden daha hafif, ıslatıcılardan ise daha tesirli yapısıyla hemen her kadının bırakılmazı arasında yer alıyor.

Cilt hatalarını örtmek, cildi ıslatmak ve ton balansını eşitlemek için kullanılan BB kremler, cildin hasarlı ışınlara karşı korunmasına destekçi olurken aynı zamanda antioksidan içeriği sayesinde cildin sıhhatli bir görünüm kazanmasına destek veriyor. Peki ya en iyi BB krem hangisi?

Cilt kirlerini ve pütürleri kapatmanıza destekçi olan, gün boyu cilt nemini gözeterek taze bir görünüm kazandıran SPF ile güneş ışınlarına karşı gözetici tesire sahip besleyici ve renk dengeleyici 2022’nin en iyi 10 BB kremini sizler için listeledik.

En İyi 10 BB Krem Nasihati 2022

Hem natürel görünümüm bozulmasın hem de cilt tonum eşitlensin diyorsanız sizin için hazırladığımız en iyi bb krem listesine göz atabilirsiniz.

Öyleyse natürel görünen yanılgısız bir cilt için 2022’de satın alabileceğiniz en iyi 10 BB krem nasihatine göz atalım.

Natürel görünen yanılgısız bir cilt için en iyi BB krem teklifi;

1. Axwell Premium Kir Karşıtı BB Krem

Axwell Kir Karşıtı Bb Krem, alışılmışın dışındaki krem formun yerine ilk defa bir cilt bakım faalini yağ formatında birleştirerek cilt hatalarını kapatan bu ürünü geliştirdi. Uygun maliyeti ve nitelikli içeriği nedeniyle çok seçim edilen bu ürün, tüm cilt tipleri için 15+ SPF oranıyla özel olarak planlandı.

Cilt üzerindeki renk değişikliklerini ortadan kaldırarak ıslatan Axwell Kir Karşıtı Bb Krem, kumpaslı kullanımlarda yumuşak dokulu bir cilde sahip olmanıza imkân sağlarken ürünşöhret en büyük özelliği gözenekleri kapatarak deri denkliğini sağlarken cildinizin makyajsız natürel bir görünümde kalması diyebiliriz.

1 org zoom 3
Axwell Premium Kir Karşıtı BB Krem

2. L’Oréal Paris C’Est Magic BB Krem

Ülkemizde en çok seçim edilen markalardan olan L’Oréal Paris olmadan liste hazırlamak olmazdı. İçeriğindeki SPF 20 ile cildi ıslatan BB krem aynı zamanda güneşin hasarlı ışınlarından korunmak için de seçim ediliyor. Hafif yapısıyla cildinize kolay bir biçimde geçim sağlayacak olan ürün, içerisinde bulundurduğu incir özleriyle demir beceriksizliğinin giderilmesinde tesirli bir rol oynuyor.

1 org zoom 4
L’Oréal Paris C’Est Magic BB Krem

3. Jane Iredale Glow Time Full Covarage Mineral BB Krem

Listemize yüksek tesirli olmasıyla seçim edilen Jane Iredale Glow ile devam ediyoruz. Kendine has yapısıyla derin buruşuklukları önleyen ürün, cildinizi yumuşatarak narin bir doku elde etmenizi sağlıyor. Natürel minerallerle donatılmış olan BB krem, içeriğindeki greyfurt özü sayesinde yumuşacık olan cildinize canlılık katıyor.

2 org 1
Jane Iredale Glow Time Full Covarage Mineral BB Krem

4. Farmasi BB All in One Krem

BB krem listesi yapılırken olmazsa olmaz markalardan bir tanesi olan Farmasi’nin bu kremi, içerisindeki Macademia özü sayesinde cildiniz için gereken nemi karşılıyor. Hafif yapısıyla kullanıcılarından pozitif yorumlar almayı başaran ürün, ilk kullanımdan itibaren cildinizi yumuşatmayı muvaffak oluyor.

download 5
Farmasi BB All in One Krem

5. La Roche-Posay Hydreane BB Krem

BB krem kılavuzuna alıngan ciltler için bir numaralı seçim La Roche-Posay ile devam edelim. Ürün, yüksek ıslatıcı özelliğiyle cildinizi ferah ve yumuşak dokulu hale getiriyor. Bu krem, içeriğinde bulunan SPF 20 ile ıslatmaya ek olarak güneşderi alabileceğiniz hasarlı ışınların cildinize girmesini engelliyor.

la roche posay hydreane bb krem spf 20 40 ml dermoeczanem la roche posay 109711 16 B
La Roche-Posay Hydreane BB Krem

6. Note BB Krem

Cildinde ultra pürüzsüzlük isteyenler için planlanan Note BB krem, içeriğinde bulunan buğday özü ile cildi gençleştiriyor. Natürelliğiyle ön tasarıya çıkan ürün, cildinizdeki renk değişikliklerini gidererek yanılgılarınızı kolaylıkla ortadan kaldırıyor.

note bb cream 500 spf 15 35 ml
Note BB Krem

7. Garnier Bb Krem Olağanüstü Cilt Yanılgısızlaştırıcı

Listemize cildinize yoğun ölçüde ışıltı katacak bir ürünle devam ediyoruz. Bu BB krem, cildinizi ıslatmaya ek olarak nezaret torbalarının oluşmasını yasaklıyor. Mineral pigmentleriyle donatılmış olan Garnier BB krem, cildinize natürel bakım yaparak 24 saate kadar ferahlık sağlıyor.

11008467828786
Garnier Bb Krem Olağanüstü Cilt Yanılgısızlaştırıcı

8. Bioderma Sensibio AR BB Krem

BB krem denilince akla gelen ilk markalardan olan Bioderma Sensibio, içeriğinde bulundurduğu natürel maddelerle cilt sağlığınıza gözetiyor. İlk kullanımdan itibaren ferahlık tesirini sağlayan ürün, cildinize canlılık katarak daha parlak görünmesine yol açıyor.

download 6
Bioderma Sensibio AR BB Krem

9. Maybelline Dream Satin BB Krem

Jel ile yönteme edilmiş olan ürün, kolay kullanımı sayesinde listemize girmeye hak kazanıyor. Maybelline Dream Satin, SPF 30 ile yüksek tesirli ıslatmaya ek olarak hasarlı güneş ışınlarından korunmanızı sağlıyor. Bu BB krem, kumpaslı kullanım neticeyi kazandırdığı canlılıkla kullanıcılarından oldukça pozitif geri dönütler alıyor.

0 org zoom
Maybelline Dream Satin BB Krem

10. Clinique Anti BB Cream

Listemize bir BB kremden daha aşırısı olan Clinique ile devam ediyoruz. İltihaplı Sivilce problemi olanların seçim etmesi gereken bir ürün olan Clinique Anti BB krem, geçmişten kalan sivilce izlerini kolaylıkla kapatabiliyor. Maliyet olarak rakiplerinden daha tuzlu olan BB krem, yağlı ciltleri oldukça kısa müddet içerisinde müthiş hale getiriyor.

9717727494194
Clinique Anti BB Cream

İlgili Mesajlar

1 of 3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir