CarrefourSAFırsatlarMarket

Okul Ürünlerini Carrefoursa.com‘dan al %10 Chippin Kazan

Bu etkinlik, 26 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında www.carrefoursa.com adresinde Chippin ile yapılan mobil ödemeler için geçerlidir.

Aktivite koşulu Etkinlik sırasında Chippin ile www.carrefoursa.com üzerinden yapılan ödemelere anında %10 Chippin verilecektir. 1.000 liraya kadar ödemelerde Chippin’in %10’u olacak ve etkinlik sırasında kullanıcılar 100 liraya kadar Chippin kazanabilecekler. Aktiviteden elde edilecek gelir, Chippin bakiye tüketimi hariç, uygulamaya eklenen kredi kartı tüketim tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan chipler, sipariş teslim edildikten 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilir. Etkinlikten elde edilen Chippin nakit olarak tahsil edilemez ve arkadaşlara devredilemez. Ödemede puan/hediye kartı/firma kartı/iade çeki kullanılıyorsa, bu tutarlar toplam makbuz tutarından düşülecek ve faaliyet kapsamındaki toplam tutarı belirleyecektir.

Bu etkinlik sadece www.carrefoursa.com’da geçerlidir. Bu aktivite CarrefourSA ve Gima Market, hızlı yazarkasa, mobil uygulamalar veya Lezzet arasında geçerli değildir. Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin’i kullanmak için öncelikle uygulamaya bir kredi kartı eklemeniz gerekir.

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir