Genel

Örgü Bikini Nedir?

Bikini kadınlara hitaben yüzmek için elverişli kumaşlardan üretilen bir çeşit mayodur. Genellikle kumaşında suya karşı dayanıklı kumaşlar tercih edilmektedir. Günümüzde bu durumun biraz daha dışına çıkarak, örgü bikini üretilmekte olup trendlerde baş sırada yerini almaktadır. Bir çok renk ve modele sahip olan örgüden bikiniler tercihler arasında öncü kategori olmuştur.

İster el becerisi ile isterse makineler ile fabrika ortamında üretilmesi mümkündür. Vitrinlerde son zamanlarda çok sık gördüğümüz örgüden bikiniler artık gözde bir hale gelmiştir. Estetik açıdan sizlere büyük bir zarafet katacak olan bu bikiniler ile harika bir görselliği elde etmek mümkün olmaktadır. Elbette mi örgüden bikinilerin son zamanlarda göz alıcı bir görselliğe uygun bir şekilde tasarlandıkları bilinmektedir.

Örgü Bikini Nedir?

Örgü Bikini Nasıl Üretilir?

Yaz aylarında çıkılan alışveriş listelerinin başında mayo ve bikini yer almaktadır. Fiziği konusunda kendine güveni yüksek olan kadınlar genellikle bikini tercih ederken, fiziğinden dolayı biraz muzdarip olan kadınlar ise mayo tercih etmektedir. Bikini iki parçadan oluşmaktadır.

Üst parça büstyer görüntüsünde su için özel kumaşlardan üretilmiştir. Alt parça ise alt çamaşır (kilot) şeklini anımsatan yine aynı şekilde suya dayanıklı kumaşlardan üretilir. Bu senenin trendleri arasında olan örgü bikini ise, eski tarz bikinilerden çok satmaktadır. Örgüden bikiniler el becerisi ile üretilebilirken, aynı şekilde kaliteli ve birinci sınıf firmalar tarafından fabrika ortamında da üretilmektedir.

Bu konuda sizler için önerimiz, hazır ürünler tercih etmeniz. Çünkü olabilecek bir aksaklık ya da ipin denize dayanıklı olmaması halinde üzücü ve utandırıcı bazı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Her ne kadar bu konuda endişeli de olsanız, özel işçilik ile üretilen örgüden bikiniler daha sağlam ve birinci kalite olmaktadır. Kumsalda çok şık bir hava katacaktır sizlere!

Örgü Bikini Nedir?En Güncel Bikini Modelleri

Her tekstil ürününde olduğu gibi bikini üretimlerinde de birçok seçenek ve alternatif bulunmaktadır. Tercihinize bağlı olarak sevebileceğiniz, renk ve çeşitlilik açısından zengin olan örgüden bikini modelleri nelerdir?

  • Yüksek bel örgü bikini modelleri
  • Destekli örgü bikiniler
  • Boyundan bağlamalı örgü bikiniler
  • Şortlu örgülü bikini modelleri
  • Dantelli, fırfırlı ve püsküllü örgü bikiniler
  • Yüzücüler için özel olarak üretilen örgü bikini modelleri gibi.

Artık sıkça karşımıza çıkan bu modeller 2021-2022 plak kreasyonunda oldukça ses getirmekte ve satış rekorları kırmaktadır.

Örgü Bikini Nedir?

Örgü Bikinilerin Ücretleri Ne Kadardır?

Örgüden bikiniler diğer bikini ve mayolarda olduğu gibi kumaş yerine ipten üretilmesi ve daha yoğun bir işçilik söz konusu olmasından ötürü maliyeti yüksek olabilmektedir. Ancak her koşulda bütçenize hitap eden örgü bikini bulmanız söz konusudur. Genel bir fiyat vermemekle beraber, üretimine bağlı olarak ve kalite gruplarına bağlı olarak fiyatları değişmektedir. En beğendiğiniz ve ilginizi çeken örgüden bikini modelleri için doğru, güvenilir bir firma seçmeliniz!…

İlgili Mesajlar

1 of 30

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.