FırsatlarGenel

Oyuncak Otopark Setleri ve En Uygun Modeller

Oyuncak Otopark setlerinde en dikkat etmeniz gereken unsurlar oyuncak malzemede kullanılan ürünlerin içerisinde kanserojen bir kimyasal boya ya da malzeme bulundurmayan doğal, organik malzemelerle üretilen oyuncaklar çocuğunuzun sağlığı açısından zararsız oyuncaklardır. Oyuncak içindeki yumuşak dolgu malzemeleri, metalimsi parçacıklar, iğneler ve kıymıklar gibi herhangi bir sert veya sivri madde kullanılmamalıdır.

Oyuncak Otopark Modelleri

Parking Garage Play Set 3 Katlı Oyuncak Otopark Süper Garaj Seti

3 Katlı Otopark Seti hareketli parçalar ve aksesuarları ile birliktedir. Kutunun içinden çıkan parçaları birleştir, setini kur ve oyununa başla! Yepyeni Arabalarıyla kendi otoparklarını kendileri tasarlayacak.

Parking Garage Play Set 3 Katlı Oyuncak Otopark Süper Garaj Seti 2 Araç ve Aksesuarlarıyla 41 PARÇA. Çocuğunuz hem eğlenecek, hemde öğrenecek. –  2 Araç Dahil Aksesuarlı Delux Model Garaj Otopark Seti.

 

Parking Garage Play Set 3 Katlı Oyuncak Otopark

Parking Garage Play Set 3 Katlı Oyuncak Otopark

Hot Wheels Zehirli Yılanla Çarpışma Oyun Seti 

Hot Wheels Zehirli Yılanla Çarpışma Oyun Seti’nde, Hot Wheels arabalarınızı fırlatıp düşmanınızı yok edecek iki düğmeden birine iniş yapmaya çalışırken dişlerinden yeşil akışkan madde sızan dev bir kobra sizi bekler. 1 adet Hot Wheels araba dahildir.

Arabalar kobranın ağzından doğru şekilde fırladığında ya kobranın yumurtalarına ya da erime butonuna iniş yaparak iki şekilde de düşmanı alt eder!Yeterince hızlı hareket etmeyen arabalar, akışkan maddeye takılıp baştan başlamak zorunda kalır.

Oyun seti, yılanın başına döküldüğünde dişlerinden süzülüp “eleme noktasında” bekleyen arabaların üstüne akan bir kutu yeniden kullanılabilir yeşil akışkan madde içerir.İçerdiği ünlü düşman ile heyecan dolu araba sürme oyunları oynanabilecek bu sete 5 yaş ve üzeri çocuklar bayılacak.

Hot Wheels Zehirli Yılanla Çarpışma Oyun
Hot Wheels Zehirli Yılanla Çarpışma Oyun

Polesie 37824 Garage Oyuncak Otopark Seti

Ürünümüz kendine özgün tasarımı ve yüksek dayanıklı malzemesiyle her yaş grubundan çocuğa hitap etmektedir. İçerisinde sağlığa zararlı hiçbir bir madde yoktur ve tamamen yerli üretimdir.

Garage Oyuncak Otopark Seti
Garage Oyuncak Otopark Seti

 

Majorette Urban Garage+1 Car Otopark Seti

Majorette’nin Şehir otoparkı sayesinde artık tüm araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz. Üstellik bu istasyon içerisinde araç yıkama ve yakıt alma istasyonları da mevcuttur. Setimizin içerisinde bir adet BMW araç da çıkmaktadır. İniş rampalarını kullanarak hızlıca yola çıkabilirsin. Bu set ile gün boyu eğlenceli vakitler seni bekliyor.

Majorette Urban Garage+1 Car Otopark Seti
Majorette Urban Garage+1 Car Otopark Seti

Harika Kanatlar 150116MGA01363 Uçak Garajı

3 adet çıkartmalı figürü vardır. Set toplamda 42 parçadan oluşur. Garajınızı süslemek için de çıkartmalar mevcuttur. Ayrıca kutunun arkasındaki üç farklı resmi keserek çıkartıp garajınıza arka fon resmi olarak kullanabilirsiniz. Garajın boyutları 18 x18 cm. Yüksekliği 30 cm. Oyun alanı 70 x 70 cm. Kutu boyutları 47 x 39 x 14 cm

Harika Kanatlar Uçak Garajı
Harika Kanatlar Uçak Garajı

Hot Wheels Dikey Uçuş Heyecanı Pist Seti

Hot Wheels Dikey Uçuş Heyecanı Pist Seti, 60 santimetreye kadar yükselebilen kazanan kafesiyle araba yarışı rekabetini yepyeni bir seviyeye çıkarıyor. Araçlar sarmal bir çemberde hızlanır ve içine bir araba girer girmez kapanan kafese doğru ilerler. Ayarlanabilir kafes, istenen rekabet seviyesine göre yükseltilip alçaltılabilir. Çember üzerinde bulunan puan panelleri mücadeleye heyecan katar. Her pist kancası açıldığında yerine oturarak kolayca kurulabilir. Daha sonra kolayca katlanıp saklanabilir. Bir adet 1:64 ölçekli Hot Wheels arabası içerir.

Hot Wheels Dikey Uçuş Heyecanı Pist Seti
Hot Wheels Dikey Uçuş Heyecanı Pist Seti

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir