GenelFırsatlar

Oyuncu Klavyesi En İyi Markalar 2022

Oyuncu Klavyesi bu listede olacaktır. Makalede listelenen en iyi oyun klavyesi markalarını bulabilirsiniz. İşte en iyi oyun klavyesi markaları:

ASUS
ASUS, 1989 yılında Tayvan’da kurulmuş bir bilgisayar ve donanım şirketidir. Piyasada ASUS marka Cerberus serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.

asus rog strix flare aura sync rgb mekanik kablolu oyuncu klavyesi z

Cooler Master
Cooler Master, 1992 yılında Tayvan’da kurulmuş bir bilgisayar donanımı üreticisidir. Cooler Master markası altında birçok farklı oyun klavyesi modeli piyasada bulunabilir.

Corsair
Corsair, 1994 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir bilgisayar çevre birimleri üreticisidir. Corsair marka K serisi oyuncu klavyelerini piyasada bulabilirsiniz.

corsair k55 rgb kablolu oyuncu klavyesi z

HP
Hewlett-Packard veya kısaca Hewlett-Packard, 1939’da Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir bilgisayar, baskı sistemleri ve dijital görüntüleme ekipmanı üreticisidir. HP Pavilion ve Omen serilerinden oyun klavyelerini piyasada bulabilirsiniz.

HyperX
2002 yılında kurulan HyperX, 1987 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Kingston Technology’nin bir yan kuruluşudur. Kingston markası HDD, SSD, RAM ve diğer ürünleri üretmektedir. Piyasada HyperX marka Alloy serisi oyuncu klavyelerini bulabilirsiniz.

kingston hyperx alloy core rgb hx kb5me2 tu kablolu oyuncu klavyesi z

Logitech
Logitech, 1981 yılında İsviçre’de kurulmuş bir bilgisayar ve dijital platform bileşenleri üreticisidir. Logitech markalı G-Serisi oyun klavyelerini bulabilirsiniz.

MSI
MSI olarak anılan MSI International, 1986 yılında Tayvan’da kurulmuş bir elektronik şirketidir. MSI markalı Vigor serisi oyuncu klavyelerini piyasada bulabilirsiniz.

Razer
Razer, 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir bilgisayar donanımı ürünleri üreticisidir. Razer’ın BlackWidow, Cynosa, Huntsman ve Ornata serisi oyuncu klavyelerini piyasada bulabilirsiniz.

RAZER Blackwidow V3 Turkce Q Gaming Klavye Siyah

Steelseries
Steelseries, Danimarka merkezli bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları üreticisidir. Steelseries marka Apex serisi oyuncu klavyelerini piyasada bulabilirsiniz.

Thermaltake
Thermaltake, 1999 yılında Tayvan’da kurulmuş bir teknoloji ürün şirketidir. Thermaltake marka oyuncu klavyelerinin birçok farklı modeli piyasada bulunabilir.

v2 52276 2 large

Bu, sizinle paylaştığım en iyi oyun klavyesi markaları listemi sonlandırıyor. Listeye toplam 10 marka ekledim. Her marka alanında kendini kanıtlamış, dünya çapında bilinen ve tercih edilen bir markadır. Bu nedenle bu markalardan ürün seçilmesi kalite, garanti ve teknik servis açısından fayda sağlamaktadır. Oyun klavyeleri standart klavyelerden daha pahalı olduğu için ve tezgah üstü markaları tercih ederseniz, tabiri caizse paranızı boşa harcamış olursunuz.

Yazıyı noktalamadan önce markaları alfabetik olarak sıraladığımı belirtmem gerekiyor. Marka sıralamalarında satış verileri ve benzeri veriler dikkate alınmaz. Yazı hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir