Özdilek

Özdilek Kampanyaları

Özdilek kampanyaları her zaman geniş kapsamlı bir şekilde düzenlenmektedir. Bu durum beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle son zamanlarda Özdilek markasının düzenlediği kampanya çerçevesinde üst düzeyde bir indirimin de karşımıza çıkması mümkün olmaktadır. Özdilek markası Türkiye’nin önemli şirketlerinden biridir. Bu başarısının arkasından uzun yıllar boyunca sektörde edinmiş olduğu tecrübeler bulunmaktadır. Özdilek Holding’in kurucusu olan Hüseyin Özdilek, 1971 Bursa’da üretime başlamıştır.

Yarım asırlık geçmişin bulunduğu bu güzide markanın kaliteli ürünleri insanlar tarafından uzun yıllardır kullanılmaktadır. Özdilek markası bu durumun farkında olup müşterilerinin memnuniyetini arttırmak, onlara pozitif alışveriş sağlamak amacıyla kampanyalarını eksik etmemektedir. Özdilek kampanyaları gerek mağazalarda gerek marketlerde ve gerekse online satışlarında her daim devam etmektedir. Takip edilen kampanyalar sayesinde insanlar kaliteli ürünleri çok daha hesaplı bir şekilde elde edebilmektedirler.

Özdilek Kampanyaları

Özdilek Kampanyaları – Havlu Kampanyası

Bursa’da havlu üretimi ile ticaret hayatı başlayan Özdilek sanki havlu kelimesiyle bütünleşmiş gibidir. Havlu oldukça çeşitlilik gösteren bir alan haline gelmiştir. Örneğin kullanım amaçlarına göre yüz havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, mutfak havlusu gibi farklı yerlerde ve farklı kullanımlarda karşımıza çıkabilmektedir. Ayrıca yapısal farklılıklar da ürünün yelpazesini genişletmektedir. Bunlarda, pamuklu, kadife ve bambu gibi ana malzemelerden oluşabilmektedir.

Kaliteli bir havlunun kullanım süresi oldukça uzundur. Hatta görevini tamamladığı yerlerde bile başka şekillerde onlardan istifade edilebilir. Ama Özdilek havlu kampanyalarını sürekli olarak canlı tutmaktadır. Günlük ve aylık olarak alışverişlerinizde seçilmiş ürünlerde indirim ve kampanyalar karşınıza çıkmaktadır. Böylelikle yumuşacık havlular evlerimizde yerlerini alabilmektedir. Her bütçeye ve her tercihe göre havlular bulunmaktadır.

Özdilek Kampanyaları

Özdilek Market Kampanyaları

Ürün yelpazesini oldukça genişletmiş olan Özdilek market sektöründe de karşımıza çıkmaktadır. Meyve-sebze, et-balık, süt ürünleri, paketli gıdalar yanında kişisel bakım ürünleri, bebek ve kırtasiye ürünleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir. Özdilek market kampanyalarında da müşterilerinin cebini düşünmüştür. Bu kampanyalar arasında seçmiş olduğu ürünler için %50’ye kadar varan indirimler yanı sıra bir alana bir bedava ya da 3 al 1 öde şeklinde de kampanyalar uygulamıştır. Sizlerde Özdilek markasının bu kampanyalarından faydalanmak isterseniz gerek internet sitesinden ve gerekse alışveriş merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Özdilek Kampanyaları

Özdilek Bornoz Kampanyaları

Banyonun olmazsa olmazlarından olan bornoz Özdilek markasında tüm tercihlere göre rafta yerini almıştır. Suyu emiş kapasitesi ve yumuşaklığı kullanımında insanı mutlu eden özelliklerdir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Özdilek müşterilerinin memnuniyetini bu alanda da dikkate almıştır.

Dönemsel ya da günlük kampanyalar uygulayarak müşterilerinin daha hesaplı bir yolla kaliteli ürünlere ulaşmasını sağlamaktadır. Özdilek bornoz kampanyalarıyla hem evlenecek olan çiftlere hem yetişkinliğe adım atmış gençlere hem de olgun yaşlardaki müşterilerine daha konforlu bir hayat sağlama yolunda destek olmaya çalışmaktadır. Özdilek kampanyaları her zaman üst seviyede ayrıcalıkları sizlerle buluşturmaktadır. Siz de Özdilek kampanyaları konusunda kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz!

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.