GenelFırsatlar

Paten,Kaykay,Scooter Dizlik ve Dirseklikleri

Dizlik ve Dirseklik en önemli özelliği dizlerinize ne kadar iyi oturduğudur. Genel olarak, dizlikler sert hissedebilen neopren malzemeden yapılır. McDavid korse, daha fazla ayarlanabilirlik ve nefes alabilirlik sağlayan delikli bir malzemeye sahiptir. İki set sarma kanadı vardır: biri kasların sıkışmasını düzenlemek için, diğeri ise bacağı izole etmek ve stabilize etmek için. Bu tip korse orta ve büyük boylarda mevcuttur ve tüketiciler tarafından en iyi korse olarak derecelendirilmiştir.

motosiklet dizlik dirseklik seti 4 parca hsb 0395085533223805
Menteşeli dizlik, eklemi stabilize ederek, kemiklerin hareket etmesini önleyerek çalışır. Özellikle dizinizde yırtık varsa yardımcı olan hareket aralığını kontrol eder. Bu tip korse, hafif artritli kişiler için tasarlanmıştır. Bu tip dizlik kolayca takılıp çıkarılabilir, böylece giyerken cildinizi ovmaktan veya dizinizi tahriş etmekten kaçınabilirsiniz. Bu tür braketler tipik olarak hafiftir ve düşük bir profile sahiptir.
Menteşeli dizlik, diz eklemini stabilize ederek kemikleri yerinde tutar ve hareket etmelerini engeller. Menteşeli dizlik, hareket aralığını kontrol etmeye yardımcı olur. Genellikle diz yırtıldığında kullanılır. Dizin bükülme hareketi burkulan bir diz ile kısıtlanır. Otururken menteşeli bir model takmak en iyisidir. Braketin hareketi kısıtlayan ekstra kumaşı yoktur.

Dizlik ve dirseklik alımlarında dikkat etmemiz gerekenler

1)Eklem desteği sağlaması: Kompresyon etkili ve proprioseptif örgü ile eklem desteği        2)Kavrama: Kaymayı engelleyen silikon                                                                          3)Rahatlık: Dikişsiz rahat dokuma ile vücuda göre ayarlanabilir bölgeler

10772653113394

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.