GenelFırsatlar

Pebbledash Duvarı Nasıl Boyanır

Pebbledash Duvarı kendine güvenen bir DIY’er olsanız bile, çakıl duvarlarını boyamak kolay değildir. Bir plana sahip olmak çok önemlidir ve onu dikkatlice takip ettiğinizden emin olmalısınız. A4 kağıda planınızın bir taslağını yapmak yardımcı olabilir. Evinizi kendiniz boyuyorsanız, size yardımcı olması için bir profesyonel kiralamanız önerilir. Ayrıca herhangi bir trim veya drenaj borusunu boyanmaktan korumak isteyeceksiniz.

Ayrıca bölümlerde çalışmanız gerekecek. Çakıl taşlı bir duvar boyarken, bölümün en üstünden başlayıp aşağı doğru inmek önemlidir. Daha geniş alanlar için bir püskürtme tabancası da kullanabilirsiniz, ancak bunu başarılı bir şekilde yapmak için özel ekipman ve eğitime ihtiyacınız olacaktır. Mevcut bir duvarı boyuyorsanız, kendiniz de boyayabilirsiniz. Ancak, bu sıkıcı bir görev olabilir ve tamamlanması haftalar alabilir.

buitenmuurverven 8220 314

Geniş bir alanı boyamayı planlıyorsanız, boyayı çakıl taşı üzerine püskürtmek için bir profesyonel kiralayabilirsiniz. Direkt güneş ışığına maruz kalırsa boyanın çok çabuk kuruyacağını unutmayın, bu nedenle bir hava kompresörü kullanmanız ve iki kişi kullanmanız gerekebilir. Mevcut bir duvarı boyuyorsanız, denemeden önce duvarların tamamen kuru olduğundan emin olmalısınız. Güneşte değillerse boya daha çabuk kurur, bu nedenle güneşli bir günde uygulamaktan kaçınmak isteyeceksiniz.

Önerilen kullanım alanları:

Evi çok şık ve zengin göstermek isteyenler için parke taşı duvar boyası rengi kullanmak doğru seçimlerden biridir. Evinizin duvarlarını arnavut kaldırımlı ev boyası ile boyamak istiyorsanız bu içerik tam size göre!

Bu içeriğimde sizlere çakıl taşı renkli duvar boyahanesi ve nasıl dekore edileceği hakkında kısa bilgileri sıraladık.

1.Yatak odası için yumuşak renk seçimi: Çakıl taşı duvar boyası
2. çakıl taşı boya rengi ile  boyanmış ev mutfak dekorasyonu
3.Çakıl taşlarıyla dekore edilmiş zarif oturma odası
4.En güzel çocuk odaları için dekorasyonunda çakıl taşı boya izleri
5.Koltuk mutfak dekorasyonu için çakıl rengi

painting outside walls

 

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.