GenelFırsatlar

Pioneer Ses Sistemini Neden Almalısınız?

Pioneer Ses Sistemi, üstün ses kalitesi sağlar. Bu sistemler, patlamalar ve net bir sese sahip olmak istediğiniz diğer yerler için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli ses parçalarından yapılmıştır. Her bileşen, mümkün olan en iyi ses kalitesini sağlamak için titizlikle ayarlanmış ve kalibre edilmiştir. Optimum performans için sistem birden fazla woofer, tweeter ve subwoofer içerir. Bunlar sistemin üç ana bileşenidir. En yüksek sadakat ve netliğe sahiptirler.

Yüksek kaliteli ses performansına rağmen, biraz pahalı olabilir. Daha pahalı bir modele geçebilir veya daha ucuz bir alternatif satın alabilirsiniz. Daha üst seviye bir modelin maliyeti 2000 dolara kadar çıkabilir. Ses sisteminizi yükseltmek için daha uygun fiyatlı bir yol arıyorsanız, bir Pioneer ses sisteminden başka bir yere bakamazsınız. Bu cihazlar yüksek tanımlı ses sunar ve üç yıl garantilidir.

pioneer 1400 watt ses sistemi seti bass amfi mid hoparlor kablo seti 3449 1

Toyota, Lexus veya başka bir marka veya modele sahipseniz, bir Pioneer premium ses sistemi alabilirsiniz. Ayrıca yetkili bir bayiden satış sonrası bir versiyon da satın alabilirsiniz. Bol seçenek var ve uygun fiyata harika bir birim bulabilirsiniz. Sadece önce değerlendirmeleri kontrol etmeyi unutmayın! Ardından, stereo sisteminizi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Gerekirse her zaman yedek parça alabilirsiniz. Ve bir Pioneer ses sistemi kullanmaya karar verirseniz, her zaman servise götürebilir veya değiştirebilirsiniz.

Örnek Ses Sistemleri

TS-Q Sınıfı Bağımsız Bileşen Hoparlörler
Eşsiz montaj kolaylığı ve özel tasarımla bir araya gelen TS-Q hoparlör sistemi, ayrı bir bas düzeneği ve birinci sınıf tweeter sayesinde rakipsiz ses kalitesi sunar. Böylece tüm serilerde daha iyi ve daha etkileyici ses elde edersiniz.

Bireysel bileşenler, yüksek kaliteli özel hoparlörler
Ses meraklıları, mevcut OEM hoparlör sistemlerini geliştirmek için her zaman Pioneer’in ayrı bileşeni, yüksek kaliteli özel hoparlörlerini kullanır. Kolay montaj için basit konektörler sağlanmıştır. Bu konektörle, daha odaklı bir görünüm ve daha iyi tweeter yerleşimi ile elde edilen harika ses kalitesi elde edeceksiniz. Bu hoparlör sistemleri size olağanüstü bir ses paketi sunar.

1 PIONEER S RS88TB

TS-E : e-Motion Hoparlör Serisi
E-motion hoparlörler, saf ve hassas sesle her türlü ses performansını geliştirir. Devrim niteliğindeki bazalt fiber IMX hoparlör konisi, harika ses için güç ve sertlik sağlar. Pioneer E-Serisi hoparlörler, çoğu araçla uyumluluk için 2 yollu bileşen paketinde veya 2 yollu koaksiyel tasarımda çeşitli boyutlarda mevcuttur.
TS-A : a-Ccelerate Hoparlör Serisi

a-Ccelerate

Yüksek performanslı hoparlör, siyah ızgarası ve agresif görünümüyle kaya gibi sağlam ses anlamına gelir. TS-A serisi, daha geniş bir ses sahnesi ve daha derin bas sağlayan yeni, son derece sağlam, çok katmanlı mika matris koni yapısından oluşur. Ayrıca, yeni tweeter tasarımı sayesinde iyileştirilmiş orta-yüksek frekanslar elde edilir. Teknolojik gelişmeler daha iyi performans, daha iyi ses kalitesi ve hip-hop ve alternatif rock gibi çeşitli yüksek ve düşük baslı pop müzikleri çalma yeteneği getirdi.

1 PIONEER HTS 31

TS-G Hoparlör Serisi
Bu hoparlörler birçok araba modeliyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve kolay kurulum için sığ bir montaj derinliğine sahiptir. Hassasiyeti artırmak ve bozulmayı azaltmak için Pioneer’in son derece güçlü ve hafif Enjeksiyon Kalıplı Polipropilen (IMPP) malzemesi ve MICA kompozit koni kullanılır.

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.