GenelFırsatlar

Puset Modelleri En Güvenli ve Rahat 2022

Puset Modelleri bebeğiniz için güvenli ve konforlu en iyi bebek arabası yelpazesi.
Bebeklerin eksiklikleri asla bitmez. İhtiyaç listesine her gün yeni bir ürün ekleniyor. Bazı ürünler gecikirken bazıları hemen satın alınmalıdır. Bebek arabaları ihtiyaç listesindeki en önemli parçalardan biridir ve hayat kurtarıcıdır! Hala hangi bebek arabasını alacağınıza karar veremiyor musunuz? O halde bebeğiniz için güvenli ve rahat bir bebek arabası için piyasada bulunan farklı özelliklerle ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. Yüzlerce ürün arasından seçim yapmak özellikle yeni ebeveynler için çok zor olabilir. Neyse ki tek tıkla en iyi bebek arabası markalarına anında erişebilir ve onları detaylı inceleme fırsatına sahip olursunuz. Yani doğru seçimi yapmak için mağazaya gitmenize gerek yok. İşte sizin için en iyi bebek arabası listemiz!

1. Avionat Pixel Pro Bebek Arabasını Bilmeyenler Çok Üzgün

Bebeğiniz için çok yönlü bir bebek arabası mı hayal ediyorsunuz? Avionaut Pixel Pro bebek arabası, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Araba koltuğu olarak da bilinen bu ürün aslında jenerik bir isimle bir bebek arabasıdır. Ancak araba koltuğu olarak da kullanılabildiği için bu adla anılmaktadır. Bebek arabasını doğumdan itibaren bebeğiniz 13 kg’a ulaşana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pamuklu yenidoğan pedleri ve yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş olup, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu rahatlığı sağlar. Bu bebek arabası, sadece 2,5 kg ağırlığıyla hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Böylece bebeğinizi yorulmadan rahatça taşıyabilirsiniz. Puseti aracınıza ters yönde emniyet kemeri ile bağlayarak seyahat etmeniz mümkündür. Bu ürün, şok emilimi için özel tasarımı sayesinde olası bir kaza durumunda bebeğinizi korumak için ADAC güvenlik testinden başarıyla geçmiştir.

avionaut pixel pro 0 13 kg oto koltugu c8808

2. Nereye giderseniz gidin, bebeğiniz Moje bebek arabasıyla gider

Bebeğinizin ilk günlerinde nereye giderseniz gidin mutlaka kaliteli bir bebek arabasına sahip olmalısınız. Bu noktada tavsiyemiz en kullanışlı bebek arabası modellerinden biri olan Moje bebek arabasıdır. 0-13 kg arası bebekler için uygundur. Sap kanserojen olmayan malzemeden yapılmıştır. Bunun hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı için önemli bir detay olduğunu söylemek yeterli. 3 noktalı emniyet kemeri ile bebeğinizi bebek arabasına sabitleyebilirsiniz. Emniyet kemeri iki farklı yükseklikte ayarlanabilir. Böylece bebeğiniz büyüdüğünde emniyet kemerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Ek olarak, emniyet kemeri pedleri şok emici özelliklere sahiptir.

10721142997042

3. Terleme konusunda endişelenmeyin
Her bebek arabası modeli farklı bir kumaştan yapılmıştır. Ancak bazı kumaşlar terlemeye neden olabilir. Bebeğinizin bebek arabasında iyi vakit geçirmesini istiyorsanız teri emmeyen kumaşlara sahip bir bebek arabası almaya özen gösterin. Hyundai AVM bebek arabası, tere dayanıklı pamuklu kumaştan yapılmıştır ve piyasadaki en iyi bebek arabalarından biridir. Ürün doğumdan 6 aya kadar kullanıma izin verir ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu ürün oto koltukları kategorisine ait değildir. Ancak dilerseniz kemer bağlantı noktalarını kullanarak bebek arabasını aracınıza sabitleyebilirsiniz. Hem konforlu hem de güvenli, modern bir AVM kreşine şans vermeye ne dersiniz?

4 lu puset takimi fabulinus c6dd

4. Geniş ve uzun tasarımıyla dikkat çekiyor
Bebek arabası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ürünün boyutudur. Daha geniş iç mekana sahip bir ürün seçerseniz, bebeğiniz bebek arabasında daha rahat edecektir. Norfolk Porto Easy Fit bebek taşıyıcı bu konuda öne çıkan bir üründür. Standart bebek arabası ölçülerinden daha geniş ve uzundur. 0-12 ay arası bebekler için uygundur. Bebeğinizin ilk birkaç yılı için önemli olan koruma için boyun örtüsü bulunmaktadır. Korumayı istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Üst tente, taşıma sırasında bebeğinizi güneş ışığından korur. Dayanıklı malzemelerden üretilen bebek arabası için 3 farklı renk seçeneğinden zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

bebek puseti fee948

5. Bebeğiniz en iyisini hak ediyor

Aklınızda “En iyi bebek arabası hangisi?” Sorularınız varsa, cevapları bizde! Maxi-Cosi bebek ürünlerinde oldukça başarılı bir markadır. Bu sefer karşımıza kalitesiyle kendini gösteren bir bebek lapası ürünü çıktı. Maxi-Cosi Tinca bebek arabasının en önemli özelliği aynı zamanda oto koltuğu olmasıdır. Arabanızda bebeğinizle güvenle seyahat edebilir, istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu ürün, yolculuk sırasında bebeğinizi korumak için şok emicili bir araba koltuğu güvenlik standardına sahiptir. Tinca bebek taşıyıcı yeni doğan bebekler için uygundur. Pusetin içinde bebekler için özel olarak tasarlanmış bir minder bulunmaktadır. Gözlerini yeni açmış küçük çocuklar için dünyayı görmenin çok rahat olduğu söylenebilir.

bebek pusetipuset ec57

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir