GenelFırsatlar

Reeder Markası Nerede Üretiliyor? 

Reeder Markasının piyasada birçok ürünü var. Müşterilerin alışverişleri sırasında biraz araştırma yaparak alışveriş yaptıkları gözlemlenmiştir. Bu durumda markanın geçmişi, menşei, kalitesi ve işleme alanları hakkında sorular sorun. Bu sorunlar arasında Reeder markalı içerik var. Peki, Reeder hangi ülkede marka? Nerede üretilirler? Reed ne zaman kuruldu? Sahibi kimdir ve tarihsel gelişimini kısaca açıklar? İşte Reeder şirketi hakkında bazı ilginç detaylar.
Türkiye’ye ilk kez bir e-kitap okuyucu getirerek pazarda adından söz ettiren Reeder, 2010 yılında tablet modelini de marka olarak pazara sunmuştur.

110000046592005

Reeder hangi ülkenin vatandaşıdır?

Reeder bir Türk cep telefonu markasıdır. Samsun’daki fabrikasında telefon üretmektedir. Gelecek planları, yapay zekaya sahip akıllı saatler ve cihazlar üretmektir.

Reed nerede yapılır?

Reeder veya kısaca EMEA, 2014 yılında EMEA bölgesinde Intel işlemcileri için en çok satan tablet markası oldu.

71G061 5QJL

Reed ne zaman kuruldu?

2010 yılında Türkiye’nin ilk yerli markalı, Android işlemcili tabletini piyasaya sundu.

Reed’in sahibi kim?

Reeder’in yönetim kurulu başkanı Uygar Saral’dır. Samsun ilinde yatırımı yapılan Reed markası yerli bir teknoloji firmasıdır.
Reed’in kuruluşu ve kısa tarihi

2010 yılında kurulan Reeder, aynı yıl Türkiye’de Android tabletler üretti. Türkiye’nin ilk 3G özellikli Android tabletini de üretti. Yerli bir teknoloji markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

yerli markamiz reeder yurt disina aciliyor 1476735246

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir