Genel

SAĞLIKLI VE TEHLİKESİZ EN İYİ 10 BİBERON

Biberon, anne babaların en çok seçim ettiği sağlıklı yapıda tasarlanan en iyi biberonları sizler için listeledik. Bir anne olarak en çok dikkat ettiğim şeylerden biri bebeğimin beslenmesidir. Bunun için de ona uygun olacak en iyi taşıtı bulmam gerektiğini düşünüyorum. Biberonlar hem biz ebeveynlerin hem de bebeğimizin kullanabileceği formda olduğunda hepimizin içi rahat ediyor, öğreniyorum. Bu sebeple bebeğim için hangisi daha iyi olur diye düşünen anne babaları bu içeriğe davet ediyorum.

10 En İyi Biberon Tavsiyesi

Bu içerikte değişik materyallerle üretilmiş ve bebeğinizin sağlığı düşünülerek titizlikle hazırlanmış biberonları araştırdım. Dilerseniz değişik özelliklere sahip biberonları araştırmak için alta bir göz atabilirsiniz.

1. Philips Avent

Philips Avent Natural, yumuşak ve esnek yaprakçıkları sayesinde bebeğinizin beslenmesini rahat ve kolay kılar. Kavraması ve tutulmasını kolaylaştıran tasarımı, sizin ve bebeğinizin konforunu sağlar. Geniş yapısı sayesinde kolay arınılarak hijyenik bir kullanım sunar. Sırça materyalden üretilen Philips Avent Natural, kolay sökülüp çıkarılarak rahat bir biçimde kullanmanızı muhtemel hale getirir

10915145646130
Philips Avent

2. Chicco Natural Feeling

Chicco Natural Feeling, 250 ml’lik geniş hacmi ve miktar belirten tasarımıyla annelerin işini kolaylaştırırken bebekler için anne göğsüne benzeyen genişliği ile kolay beslenme sağlar. Sırça materyali sayesinde sağlıklı bir kullanım sunan bu biberon aynı zamanda geniş formunun bir artısı sayesinde kolay arınılarak hijyenik kalır. Meyilli biberon ucu, biberon ve emzirme arasındaki geçişi yumuşatarak kolay hale getirir. Elverişli yapısı sayesinde kolayca açılıp kapanan Chicco Natural Feeling, termal şoka ve ısıya dayanıklı formu sayesinde tehlikesiz bir kullanım oluşturur.

9501174366258
Chicco Natural Feeling

3. LANSINOH

Sırça materyal kullanılarak tasarlanan Lansinoh, anne göğsüne geçimli bir biçimde tasarlanarak hem sağlıklı hem de rahat bir beslenme sunar. Esneyebilen formdaki tasarımıyla bebeklerin peristaltik emme hareketine kolayca uygulamasını sağlar. Anne memesine ve biberona geçişi kolaylaştırarak hem sizin hem de bebeğinizin konforunu sağlar. 160 ml’lik şişesinde tasarlanan Lansinoh, miktarlı tasarımı sayesinde bebeğinize en uygun ölçüyü sağlamanıza da takviyeci olur. AVS hava giriş sistemiyle kolik sancısına mani olurken natürel ağız ve çene gelişimini de destekleyerek bebeklerinizin sağlığını ön tasarıda meblağ.

110000075226758

4. Nuk Nature Sense

Nuk Nature Sense, Anti Colic havalandırma sistemi sayesinde kolik problemini önlerken Dünya Ağız Sağlığı Teşkilatı tarafından onaylı ortodontik ve sağlıklı bir biberondur. Bu sayede bebeğinizin sağlığını ön tasarıda yakalamayı muvaffak olur. 240 ml’lik geniş hacmi sayesinde anneler için pratiklik sunan Nature Sense, aynı zamanda ısıya ve darbeye ekstra dayanıklı bir formda tasarlanmıştır. Geniş yapıdaki ağzı kolay arınmanızı sağlayarak hijyenik kalmasını kolaylaştırır. Anne göğsünden esin alan tasarımı biberonda birden fazla deliğe yer vererek natürel emzirme hissi verir. Çene ve ağız gelişimini destekleyerek bebeğinizin güvende kalmasına takviyeci olur.

3 org zoom 1

5. Fisher Price Maymun

Yavaş akışlı emziği sayesinde bebeğinizin beslenmesini tehlikesiz hale getiren Fisher Price Maymun, tutuş kolaylığı sağlamak emeliyle elverişli bir biçimde tasarlanmıştır. Emzikte yer alan havalandırma delikleri sayesinde basınç dengelenmesi sağlanarak bebeğinize rahat bir beslenme sunar. Geniş ağızlı tasarımı arınma kolaylığı sunarken kolayca doldurup boşaltmanızı sağlayarak hijyenik ve pratik bir kullanım sunar.

fisher price dar agiz 250 ml pp biberon maymun kcm54861668 1 a67ce76c01ba4e52aef4776a8ad1fdce

6. Bebedor Premium

Bebedor Premium, elverişli ve etkileyici tasarıma sahip olan 120 ml’lik bir biberondur. Kaşık formundaki tasarımı annelerin bebeğini tek elle besleyebilmesine takviyeci olur. Tabanında yer alan vakum özelliği istediğiniz zemine kolayca sabitlenebilmesini sağlar. Besin temasına uygun formu ve BPA’sız içeriğiyle sağlıklı bir forma sahiptir.

110000011742400

7. Tommee Tippee Antikolik

Tommee Tippee Antikolik, müthiş kavrama sunan elverişli tasarımı sayesinde hem bebeğinizin hem de sizin kolayca yakalamanızı sağlar. Anne göğsüne uygun Tommee Tippee Antikolik, nefes alabilir formuyla kolik sızılarını eksilterek bebeğinizi rahatlatır. Geniş ağızlı tasarımı, kolay arınılarak hijyenik kalmasını sağlarken doldurup boşaltmayı da kolaylaştırır.

10555954200626

8. Dr.Brown’s 9

Dr. Brown’s tasarımlı bu biberon, Gaz sancılarını, tükürüğü ve geğirmeyi eksilterek besinlerdeki C, A ve E vitaminlerini gözeterek bebeğinizin sağlıklı kalmasını sağlar. Anne göğsünden esin alan tasarımı, memeden biberona geçişi kolaylaştırır. Yüksek nitelikteki yumuşak ucu, bebeğinizin beslenmesini kolaylaştırır. Isıya karşı dayanıklı olan bu biberon, sızıntı ve akıntı da yapmaz.

1 org

9. Mamajoo Silver

Mamajoo Silver, miktar belirten tasarımıyla anneler için pratiklik sunan bir biberondur. Sızdırmayan geniş ağız sistemi sayesinde kolayca doldurulup boşaltılan bu ürün, antikolik hava sistemiyle bebeğiniz kolik sancılarını eksilterek ona gevşetir. Esnek ve yumuşak ağızlığı bebeğinizin kolay beslenmesini sağlar.

110000062735892

10. Wee Baby 294 Natural

Hava akışı aparatıyla tasarlanan Wee Baby 294 Natural, kolik sancısını eksilterek bebeğinizi rahatlatır. Beslenme bitirildikten sonra bebeğinizin kusmasına, gaz ve hıçkırık sorunları yaşamasına mani olacak tasarımı sayesinde onun sağlığını korur. BPA kapsamayan polipropilen materyalden üretilerek tehlikesiz bir kullanım oluşturur.

1 org zoom 2

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir