GenelFırsatlar

Salıncaklı Beşik Uyumayan Bebekler İçin

Salıncaklı Beşik bebekleri sallayarak uyutmak bu topraklarda binlerce yıldır devam eden bir alışkanlıktır. Her anne bebeğini kucağında, ayağında veya salıncakta sallayarak uyutmaya çalışır. Uzmanlar bir zamanlar bebeklerin sallanmasının zararlı olduğunu söylemişti, ancak son yıllarda sallanmanın ve sallanmanın bebeğin gelişimine olumlu katkıda bulunabileceği bulundu. Özellikle denge ve odaklanma gelişimine yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Bu amaçla günümüzde güvenli ve konforlu bebek salıncakları üretmeye başlamıştır. Özellikle bebek beşiği, bebek sepetleri ve hamak beşik üretimi. Yumuşak melodi eşliğinde bebek sakinleşir ve huzurlu bir uykuya dalar. Veliler de bu durumdan çok memnun.

lBYP SG301 7

Özellikle geceleri uykuya dalmakta zorlanan bebekler kendilerini yorabilir ve anne babalarını yorabilir. Bebeğinizin midesi dolu ve temizse gaz sancıları olmadan salıncağa yatırmanızda bir sakınca yoktur. Zamanının çoğunu bebeklerini uyutmak için harcayan anneler çareyi salıncakta buldu. Ancak bebeğiniz ne tür bir salıncak kullanırsa kullansın, çok hızlı veya çok sert sallamamaya dikkat edin. Bebek çok hızlı sallanırsa beyne zarar verebilir. Salıncak alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey güvenliktir. Yanları korumalı, emniyet kemerli ve ayarlanabilir yatış pozisyonuna sahip bebek beşiği ve bebek sepeti salıncak modeli 6-7 aylık bebekler için rahatlık sağlar. Ancak bu birkaç aydan sonra bebeğiniz oturmaya başlayacak ve hareketleri artacaktır. Bu aylardan itibaren mama sandalyesi salıncak kullanılabilir.

741190833 tn24 0

Mama sandalyesi bebek salıncağı, bebeğin düşmesini önlemek için ön korkuluğu ile evde, balkonda veya bahçede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca 5 noktalı emniyet kemeri bebeği güvende tutar. Salıncak satın alırken güvenlik özelliklerine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Salıncak bir ön bara, yemek tepsisine, 5 noktalı emniyet kemerine, kademeli olarak ayarlanabilen sırt desteğine, ortopedik koltuğa sahip olmalıdır. Kullanılan kumaşların kolay temizlenebilir, alev geciktirici ve terletmez olmasına dikkat edilmelidir. Salınımı destekleyen profillerin sağlığa zarar vermeyen elektrostatik toz boya ve plastik malzemelerden yapıldığını unutmamalısınız. Bu özelliklere sahip şık, güvenli ve konforlu bebek salıncaklarını Ayhan Çocuk web sitemizde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Salıncak çeşitlerimiz bebeğinizi eğlenceli ve rahat tutarken ebeveynler için hayatı kolaylaştırır.

741188192 0

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir