FırsatlarGenel

Sineklik Nedir, Hangi Modelleri Vardır?

Sineklik nedir sorusuna cevap olarak kullanılabilecek en uygun tanımlardan biri; mekan havalandırması sırasında böceklerin uçmasını veya dışarıdan yürümesini engellemek için farklı çalışan profiller, pencere ve balkon kapısı olarak kullanılan sineklik adı verilen profillerdir. ekranlar. Cibinlik nedir sorusunun bir diğer cevabı ise cibinlik olarak kullanılabilecek bir alandır. Uçmayan iplik sistemi, kullanıcılar için yüksek koruma sağlayan bir üründür. Bu bir çevreci. Yararlı yönleriyle de öne çıkıyor. Birçok hastalığa neden olan ve birçok mikroorganizma taşıdıkları için savaşılması gereken karasinek ve sivrisineklere karşı tek ilaçtır. Sineklik sistemi, evlerimizde açma kapama fonksiyonu ile; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları, plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama olsun, hepsi uygulanabilen sistemlerdir.

10554008535090

Sineklik Modelleri

Cibinlik sistemlerini ve çeşitlerini sıralayacak olursak; pileli ağlar, lise ağları son yıllarda kullanılmaya başlanan sineklik modelleridir.

• Bu cibinlik modeli pileli tülü, fark edilir şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Size yıllarca kullanım kolaylığı sağlar ve sizi haşerelerden korur.

• Stor perde kullanım avantajları yüksek bir moda tasarım ürünü olmakla birlikte uygulama alanına göre değişiklik gösterebilmektedir.

• Panjur sistemi yay ayar mekanizması ile çalışan hareket gücüne sahip olduğu için kullanılmadığında veya sinekliği açmamız gerektiğinde çok az el hareketi ile kendi kendine toplayan sineklik sistemidir.

• Sürme sineklik sistemleri kapı ve pencere kasası olarak üretilmektedir. Tekerlekler sayesinde gövde içerisinde sağa sola kaydırılarak hareket ettirilebilir. Gerilmiş tül sayesinde her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Herhangi bir bozulma ve kullanıcı hatası olmadan 7-8 yıla varan kullanım ömrüne sahiptir.

• Menteşeli ekran Bu ekran çeşidi ayrıca çerçeveli olarak da üretilmektedir. PVC’nin dışına menteşeler yardımı ile sabitlenir ve dışarı itilerek açılır. Bir kol ile kapanır. Doğru kullanıldığında 7-8 yıl bozulmadan rahatlıkla kullanılabilir.

sineklik atli karinca

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları pimapenlerden farklı olarak alınan ölçüye ve seçilen Sineklik çeşidine göre değişiklik gösterir. Fiyatlandırma için alınan ölçülerin doğru olması önemlidir. Fiyatlar, sineklik modeli ve ölçülerine göre artış ya da azalış gösterebilir. Siz de fiyatlandırma için web sitemizi ziyaret edebilir bize ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

10684305637426

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir