Şok

Şok Kampanyaları

Şok kampanyaları son zamanlarda yoğun bir seviyede ilgi görmektedir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen marketlerden biriside Şok market şubeleridir. Haftalık ya da aylık olarak farklı Şok kampanyaları düzenlenmektedir. Genel olarak Şok marketlerinde sıklıkla indirimler uygulanmaktadır. Hem kalitelerinden hem de kampanya çeşitleri ile Şok market şubeleri devamlı olarak tercih ediliyor. Ekim ayı içinde farklı kampanya çeşitleri bulunur.

Ekim ayı ile havalarda kış ayına başlangıçlar başlar. Ekim ayının son haftasında ise c vitamini meyve sebzelerinde indirimler yer alıyor. Nar, limon ya da mandalina gibi meyve çeşitleri kampanyalı olarak satılıyor. Kış dönemlerine bağışıklık sisteminin hazırlık olması için c vitamini gerekir. Şok kampanya çeşitleri ile kış dönemi için bağışıklık sistemi daha iyi hazırlanır.

Şok Kampanyaları Bu Hafta

Şok marketlerde her hafta farklı kampanyalı ürünler yer alıyor. Her çarşamba Şok market şubelerinde haftalık kampanya süreci başlıyor. Şok kampanya bu hafta için yine farklı ürünlerde indirimler yapmıştır. Bu hafta erkek giyim ile ilgili pantolon ve sweatshırt çeşitleri Şok marketlerde kampanyalı olarak yer alıyor. Ayrıca kız çocuk mont türü bu haftanın kampanya ürünleri arasında yer alıyor.

Şok Kampanyaları

Şok marketin bu haftalık kampanya ürünleri arasında mutfak ürünleri daha yoğun olarak yer alıyor. Balkon ya da teras çeşitleri içinde salıncak ve sandalye çeşitleri bu haftanın kampanyalı olan ürünleridir. Yetişkin ya da çocuk spor ayakkabı modellerinde de farklı kampanyalar ekimin son haftası için düzenlenmiştir.

Şok Kasım Kampanyaları

Genel olarak şok marketlerde aylık kampanya çeşitleri limitler ile sağlanıyor. Şok Kasım kampanyaları arasında online 25 tl ve üzeri alışverişlerde bazı ürünleri indirimli olarak satın alma olanağı oluyor. Kampanya kataloglarında ise Kasım ayının başında ısıtıcı çeşitleri kampanyalı olarak yer alacaktır. Saç kurutma makinesi de kasım ayının ilk haftası için kampanyalı ürünleri arasındadır.

Kasım ayı için Şok markette yer alan diğer kampanya ürünlerinden biri de erkek kışlık mont çeşitleridir. Farklı renk seçenekleri ile erkek montları kampanyalı olarak Kasım ayının ilk haftasında satılacaktır. Kışlık çocuk çorap ve eldiven çeşitlerinde Kasım ayı kampanyaları arasında yer alıyor.

Şok Kampanya Broşürler

Şok marketler zincirleri kampanyalı olan ürünlerini önceden broşür halinde dağıtmaktadır. Böylece şok kampanya broşürler ile birlikte kampanyalı ürünlerden gelmeden müşteri; kampanyalı ürünlerden haberdar olur. Kasım ayı kampanyalı ürünleri için hazırlanan broşürlerde Kasım ayının ilk haftası yer alıyor. Özelliklede kışlık ürün çeşitlerine gereksinim duyanlar; şok marketin Kasım ayı broşürleri ile ilgilenmeleri önerilir.

Şok Kampanyaları

Kasım ayının ilk haftası kampanya broşürlerinde çocuk oyuncak çeşitleri de yer alıyor. 2- 6 yaş aralığı oyuncak çeşitlerini Kasım ayında şok markette bulabilirsiniz. Şok kampanyaları konusunda kapsamlı bir araştırma yaptığınız zaman gayet doğal olarak karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır! Şok kampanyaları konusunda araştırma yapmak her zaman ayrıcalıklı fırsatları da beraberinde getirecektir.

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir