GenelFırsatlar

Süet Deri Çanta Nasıl Yıkanır?

Süet Deri Çantanızda ciddi lekeler mi var? Merak etme! Bu yazıda, 5 kolay adımda bir süet çantanın nasıl temizleneceğini hızlı bir şekilde açıklayacağız. Tipik deriden farklı olarak süet daha kırılgandır ve kırılmaya meyillidir. Kirli süet çantanızı atmaya karar vermeden önce bu adımları deneyin!
Süet çantalarınıza özen göstermezseniz ne kadar pahalı olurlarsa olsunlar modadan daha ucuz görünürler. En sevdiğiniz süet çantanızı temizleyerek ve saklayarak dayanıklılığını artırmayı unutmayın.

İhtiyacın olacak:

%100 Süet ve Ovma Temizleme Kiti
* Sirke
* Beyaz
* Süet koruyucu
* Karbonat

Cengiz Pakel Kadin El Omuz Cantasi Suet d788

1. Fazla kiri çıkarın
Süet çantanın yüzeyindeki fazla kiri temizlemek için temiz ve kuru bir bez kullanın. Çok sert ovalamayın, bu çoğu insanın süet liflerinden kurtulmasının en yaygın yollarından biridir. Süetten lekeleri çıkarırken mümkün olduğunca nazik olun.

2. İnatçı kirleri bir fırça ile temizleyin
Süet çantalardan sertleşmiş kir lekelerini çıkarmak için tasarlanmış özel fırçaları bir deri mağazasından satın alabilirsiniz. Kılları çok sert olduğu ve süet için uygun olmadığı için normal bir fırça kullanamazsınız. Bir yönde ileri geri fırçalayın. Fırçayı devirmeyin!

3. Basit bir temizleme solüsyonu uygulayın
En iyi ev yapımı süet temizleyici beyaz sirkedir. Bu sıvı, su gibi süet üzerinde iz bırakmaz, bu nedenle lekeleri çıkarmak için harikadır. Temiz bir bezle silin ve yüzey tamamen kuruyana kadar bekletin.

4. Süeti tekrar fırçalayın
Deri tamamen kuruduktan sonra özel süet fırçanızı alın ve yüzeyi iyice fırçalayın. Süet çantayı fırçalarken, yüzeyden çok daha fazla kir çıktığını göreceksiniz.

5. Bakım Kremi
Süetinizin en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız, bazı süet bakım kremleri kullanabilirsiniz. En iyi sonuçlar için yalnızca güvenilir deri mağazalarının ürünlerini kullanın.

11309542572082

Süet Çantalardan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Yağ lekelerinin çıkarılması zordur ve bazen çıkarılması imkansızdır. Ancak lekenin üzerine hemen talk veya kabartma tozu dökerseniz lekenin çıkmasına yardımcı olabilir. Toz sıvıyı emmeye başlayana kadar bekleyin ve silerek temizleyin. Önce küçük yerlerde test etmeyi unutmayın.

Çantamı Saklamadan Önce Nasıl Temizlemeliyim?

Torbanın içini tamamen boşaltın.
Çıkarılabilir omuz askısını çıkarın ve gevşetin.
Gevşek kirleri dışarıdan ve içeriden fırçalayın.
Cepler dahil tüm çantanızı bir süpürge ile süpürün.
Astardaki lekeleri çıkarmak için nemli beyaz pamuklu bir havlu kullanın. Soğuk hava ile kurutun.
Omuz askılarını çantaya koyun.
Şeklini korumak için torbayı torba, kağıt veya patlamış hava kabarcıkları ile doldurun. *Depolamadan önce tüm eşyaların temizlenmesi önemli mi? *
Aksesuarlarınızı saklamadan önce mutlaka temizlemeniz gerekmektedir.
Toprak, ter veya yiyecekler, özellikle dolap ısısına, toza ve ışığa maruz kaldığında zamanla kalıcı lekelere neden olabilir.
Temizlediğinizde, birkaç ay sonra bile dışarı çıkarsanız çanta yeni gibi görünecektir.

Kalem Mürekkebi Çantama Sızdı. Nasıl Temizlenir?

Dahili mürekkep lekeleri için kumaşlar için tasarlanmış bir mürekkep çıkarıcı ürün kullanın. Üreticinin talimatlarını izleyin. Elinize bulaşan mürekkep varsa, ellerinize bulaşan mürekkep torbanın dışında leke bırakabileceğinden çantanızı temizlemeye çalışmamanızı öneririz.

Süet çantada koruyucu sprey kullanın
Su geçirmez değildir, iticidir, yani malzemenin gözeneklerini kapatmaz – süetin onu korurken nefes almasını sağlar. Bu kokuyu ve teri en aza indirir.
Her şeyi püskürtmeden önce, memeyi yaklaşık 8 inç uzakta tutarken küçük bir test noktası yapın (ters reaksiyon olmadığından emin olmak için). Ayrıca, birden çok kez uygulamaktan korkmayın.

bu kadar! Bir süet çantanın nasıl temizleneceğine dair bu hızlı kılavuzun yardımcı olduğunu umuyoruz! Bu basit hareketlerle süet çantanızın daha uzun süre daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz! Süet ayakkabı ve bot temizliği ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

suet deri canta 2c07

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir