GenelFırsatlar

Süper Mario Yapıcı Seviyesini Bir Kişi Yendi

Super Mario Yapıcı , bir oyun oluşturma sistemi ile oluşturulmuş yandan kaydırmalı bir platform oyunudur. Oyun Wii U için mevcut ve Eylül 2015’te dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, en şaşırtıcı seviyeleri oluşturmak için bir dizi araç içeriyor. Oyuna dahil olan araçlar, kendi video oyunlarınızı oluşturmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırır. Oyuna dahil olan araçlar ile kendi süper Mario oyununuzu oluşturabilir, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.
İlk Super Mario Maker bir yıl önce çıktı ve bir milyon kopya sattı. Aslında, bazı oyuncular bunu birincil yayıncıları olarak kullanır. Oyun, her ikisi de yeni özellikler ve işlevler ekleyen iki büyük güncelleme aldı. Çok sayıda yeni araç ve harika bir topluluk ile oyunun bu kadar popüler olması şaşırtıcı değil. Yaklaşan Super Mario Maker 3, onu gerçekten harika bir oyun deneyimi haline getirmek için daha da fazla özelliğe sahip olacak.

3290 super mario 64 maker kaze emanuar
Oyun henüz başlangıç ​​aşamasında olsa da, yıllar içinde birçok özellik eklenmiştir. İlk büyük güncelleme, kontrol noktalarını ve Gamecenter CX DLC kostümünü tanıttı. Oyun hala beta aşamasında, ancak Xbox One’da zaten mevcut. Artık ABD’de Xbox One ve Wii U için mevcut. Nintendo Dünya Şampiyonaları sırasında geliştirici onu “Super Mario Maker” olarak yeniden adlandırdı.

Super Mario Maker Online, klasik “Super Mario Bros” oyununa dayalı bir oyun ve araçtır. Oyun oynayabileceğiniz orijinal 32 seviyeye sahiptir. Super Mario Maker Online’ın araçları, rastgele bir harita oluşturucu ve bir seviye düzenleyici içerir. Oyun aynı zamanda seviyenizi test etmek veya daha zorlu hale getirmek için kullanabileceğiniz düzinelerce mükemmel özel modül içeriyor. Yüzlerce düşmanla imkansız bir seviye oluşturun ve arkadaşlarınızın oyunu oynamasını izleyin!

Kontrol Etme

Fare –
Sol fare düğmesi gezinme-etkileşimli
Sağ fare tuşu / P-Duraklat
W / Yukarı ok tuşu / Boşluk –
AD atlama/sol ve sağ ok tuşları-hareket

330xNxsiper mario.jpg.pagespeed.ic .912d70dc39

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.