FırsatlarMarketTchibo

Tchibo’da 200 TL ve Üzeri Alışverişe 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Tchibo'da 1-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyaya yalnızca Maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.Tchibo mağazaları veya Tchibo internet sitesinden yapıcağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 Tl MaxiPuan kazanın.

Tchibo‘da 1-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyaya yalnızca Maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.Tchibo mağazaları veya Tchibo internet sitesinden yapıcağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 Tl MaxiPuan kazanın.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Tchibo Kampanya Katılımı Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç) ve banka kartlarıKampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ile yapılan işlemler, ücretsiz kredi kartları, iptal, iade, MaxiPuan ile yapılan alışverişler aktiviteye dahil değildir. İptal edilen işlemde MaxiPuan geliri de iptal edilecek olup, yeniden sipariş verirken kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilir.

sklep tchibo 1

Ödül Kullanımı Nasıl Uygulanır?

Tchibo Ödül Kullanımı için bu kampanyada Tchibo mağazasından veya www.tchibo.com.tr (http://www.tchibo.com.tr ) üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Etkinlikten kazanılan MaxiPuan’lar son alışveriş kartınıza 17 Kasım 2021’de yüklenecek ve kullanılmayan MaxiPuan’lar 26 Kasım 2021’de geri alınacaktır. Maximiles’e yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Advance, MaxiMil’i kapatmak için kullanılamaz. Aktivite karta değil müşteri numarasına dayalıdır. Müşteriler bu etkinlikten bir kez faydalanabilir ve 30 TL’ye kadar MaxiPuan kazanabilir. Etkinlik sırasında yapılan alışverişin iptal edilmesi veya satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda MaxiPuanların iadesi yapılacaktır. Ek koşullar: İş Bankası ve Tchibo, faaliyetleri durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir