GenelFırsatlar

Telefon Klavyesi

Telefon Klavyesi QWERTY klavyeli bir telefon satın almakla ilgileniyorsanız, yalnız değilsiniz. Pek çok insan, yanında hantal bir bilgisayar taşımadan eller serbest bir deneyim elde etmenin bir yolunu arıyor. Piyasadaki bu kadar çok seçenekle, insanların konsepte neden çekildiğini anlamak kolay. Bu makale, bu telefonlardan neler bekleyebileceğinizi ve ihtiyaçlarınız için en iyisini nasıl seçeceğinizi tartışacaktır.

10971100708914

En popüler klavyeli telefonlar BlackBerry tarafından yapılır. Keystone modelleri BlackBerry akıllı telefonlara benzer, ancak kaydırmak ve kaydırmak için kullanılabilen kapasitif düğmelere sahiptir. Boşluk çubuğu, parmak izi sensörü görevi görür. Fiziksel bir klavye kullanmak, hareket halinde olsanız bile her durumda daha hızlı ve daha doğru yazabileceğiniz anlamına gelir. Telefonu iş için kullanıyorsanız, fiziksel bir klavye de daha uygun olacaktır. Bahsi geçen markaların fiyatlandırması da farklılık göstermektedir.

110000030440734

Nokia tuş takımlı telefon, iş seyahatinde olanlar için harika bir seçenektir. 1,8 inç ekran ve 0,3 megapiksel arka kamera, bilgileri uzaktan görmeyi kolaylaştırır. Bellek 16 MB’dir ve daha fazla alana ihtiyacınız varsa 32 GB’a genişletilebilir. Bu özelliklerle klavyeli telefonlar, müşterilerinizle iletişimde kalmanın ve bağlantıda kalmanın harika bir yoludur. Kararı kolaylaştırmak için çeşitli modellerin incelemelerine göz atabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.