Turkcell Pasaj

Turkcell Pasaj Kampanyaları

Turkcell Pasaj kampanyaları her zaman güncelliğini korumaktadır. Turkcell; ülkemizin en büyük GSM operatörleri arasında yer almaktadır. İletişimin teknoloji ile buluştuğu Turkcell Pasaj ise akıllı telefonlardan, elektrikli ev aletlerine, oyun bilgisayarlarından, sporcu ürünleri ile müzik ve hobi ürünlerine kadar pek çok ürünün de satışını yapmaktadır. Turkcell pasaj kampanyaları ile binlerce ürünü en uygun fiyat avantajı ile sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Turkcell pasaj’ın en dikkat çeken özelliği, tüm ürünlerin yüzde yüz orijinal olmasıdır. Tamamen Turkcell güvencesi altında olan tüm ürünler; ithalatçı ya da imalatçı firma ve resmi distrübütörlerin sorumluluğu altındadır.

Online alış veriş sitesi olan Turkcell Pasaj’da satışa sunulan ürünlerin onarım ve değişimleri de aynı şekilde satıcı firmalar tarafından garanti kapsamı altında yapılmaktadır. Garanti dışında olan ürünler ise garantör firmalar tarafından temin edilmektedir.

Turkcell Pasaj kampanyaları sayesinde avantajlı fırsatlara sahip olabilirsiniz. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde Turkcell Pasaj fırsatlarından da yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Üstelik Turkcell Pasaj güvenli alışveriş ve taksitli alışveriş konusunda iddialı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Turkcell Pasaj Kampanyaları

Turkcell Pasaj Taksit Kampanyaları

Turkcell pasaj üzerinden alış veriş yapmak isteyen müşterilerin en çok merak ettiği konulardan birisi, alışverişe taksit yapılıp yapılmadığıdır. Turkcell pasaj taksit kampanyaları içerisinde, platform içerisinde sunulan tüm ürünler; anlaşmalı olan bankaların kurumsal kredi kartlarına vade farksız on iki ay olarak uygulanmaktadır. Alış veriş yapılan ürün cep telefonu ise ve müşteri Turkcell abonesi ise satın alınan cep telefonunun bedeli fatura üzerine eklenebilmektedir.

Turkcell Pasaj Kampanyaları

Turkcell Pasaj Banka Kampanyaları

İhtiyaca uygun ev gereçlerinden, küçük ev aletlerine, cep telefonlarına kadar her türlü ürüne en rahat ulaşılabilen adreslerden birisi, kuşkusuz Turkcell pasaj alış veriş sitesidir. Turkcell; tüm müşterilerini özel olarak sunduğu indirim kampanyalarından faydalandırmak için bazı büyük bankalarla anlaşma imzalamıştır.

Böylece Turkcell pasaj banka kampanyaları ile satın alınan ürünün vade farksız taksitlendirilmesine olanak sağlanmıştır. Dolayısıyla Turkcell gibi dev markanın garantisi altında ve istenilen tüm ürünlere hem kaliteli hem de taksit taksit satın almanın keyfi çok rahat yaşanabilmektedir.

Turkcell Pasaj Kampanyaları

Turkcell Kredi Kartı Pasaj Kampanyaları

Turkcell pasaj banka kredi kartı kampanyaları ile de dikkat çekmektedir. Ülkemizin köklü bir kaç büyük bankası ile anlaşma yapan Turkcell pasaj; bu bankaların kredi kartlarına ise özel taksit seçenekleri sunmaktadır. Pek çok kişinin tercih ettiği platformda;

–           Vakıfbank world karta; vade farksız 12 ay taksit,

–           İş bankası maximum karta; vade farksız 12 ay taksit,

–           Akbank Axess karta; vade farksız 12 ay taksit,

–           Finansbank cardfinansa; vade farksız 12 ay taksit ve

–           HSBC Advantage karta; vade farksız 12 ay taksitle istenilen ürün kolayca satın alınabilmektedir. Turkcell Pasaj kampanyaları sayesinde Turkcell Pasaj platformu vasıtasıyla indirimli fırsatlara sahip olma şansını yakalarsınız! Böylece Turkcell pasaj kampanyaları konusunda avantajlı fırsatlara sahip olursunuz!

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir