GenelKozmetik

TURUNCULAŞMA KARŞITI EN İYİ 10 MOR ŞAMPUAN ÖNERİLERİ

Mor Şampuan, renkli saçlara sahip şahısların en büyük tasayı olan yansımaları yok eden mor şampuanları inceledik. İçeriğimizde en iyi mor şampuanları bir araya getirdik.

Mor Şampuan Önerileri

Mor Şampuan sarı, gümüş ya da beyaz saçların bakımının en güç saçlar olduğunu söylememize gerek yok. Mor Şampuan her ne kadar saçlarınızı en iyi kuaförlere de yaptırsanız, lüzumlu bakım uygulamalarının yapılmadığı gidişatlarda saçlarınızda turunculaşma alana gelebilir. Bu turunculaşmayı ortadan kaldırmak içinse değişik bir şampuana lüzumumuz var.

Saçta istenmeyen yansımaları ortadan kaldırmak için özel olarak üretilen mor şampuanlar sayesinde bu makûs görünümden kurtulabilirsiniz. Bu şampuanlar ham sarı rengin yerine küllü ve yumuşak bir yansıma vazgeçiyor. Bu içeriğimizde turunculaşma karşıtı en iyi mor şampuanları bir araya getirdik.

Mor şampuan tekliflerini verdiğimiz içeriğimizde Kerastase, Schwarzkopf, Colorinn ve Elseve gibi markaların ürünleri yer alıyor. Kuşkusuz bir şampuan almadan evvel ilk olarak o ürünnam yorumlarına bakarız. Bu surattan içeriğimizdeki en iyi mor şampuanların yorumlarını da derledik. En iyi mor şampuan hangisi? diye soracak olursak.

En İyi 10 Mor Şampuan Tavsiyesi

Nitelikli ve emin mor şampuan önerilerini size sunuyoruz. Ünlü kuaförlerinde kullandığı en iyi mor şampuan markalarını detaylı bir biçimde inceledik.

İşte turunculaşma karşıtı en iyi mor şampuan markaları:

1. Axwell Premium Professionel Silver Shampoo

Sarı saçlar başta olmak üzere boyalı saçlarda turunculaşmayı yasaklamak için özel olarak planlanmış tonlayıcı misyonu gösteren AXWELL PREMIUM Professionel Silver Shampoo, aynı zamanda güneş, klor, güneş, tuzlu su, boya ve etrafsal etken gibi faktörlere bağlı olarak alana gelen eskimeleri en aza indirir.

3 org zoom

Gri, sarı ve beyaz saçlarda istenmeyen pirinçimsi sarı alt tonlarını nötralize ederek yok eden AXWELL PREMIUM Professionel Silver Shampoo, renk solmalarının ve metamorfozlarının önüne geçerek saçların parlak ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına dayanakçı olur.

2. Schwarzkopf Bonacure

Mor şampuan tekliflerini verdiğimiz listemize Schwarzkopf Bonacure ürünüyle devam ediyoruz. Kimyevi operasyonlar suratından duyarlılaşmış ve aşınmış saçlar için özel olarak geliştirilen Schwarzkopf Bonacure, ilk kullanımdan itibaren saçların daha elastik olmasını sağlıyor. Bu şampuan, içeriğindeki Hidrolize Keratin sayesinde saçlara pürüzsüzlük katıyor ve daha güçlü olmasını sağlıyor. Ek olarak şampuanın paraben kapsamadığını belirtelim.

schwarzkopf bc bonacure repair rescue 1000 ml acil kurtarma 2 adet z

3. L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver

En iyi mor şampuanlardan bahsederken L’Oréal’in Expert Silver ürünnamı sıçrasak büyük yanlış olurdu. Saç rengini gözetmede üstün performansıyla bildiğimiz L’Oréal şampuan, ışığa karşı natürel bir gözeticidir. Saçların morötesi ışıklardan yapısal olarak hasar görmesini yasaklayan şampuan, içeriğindeki tatlı badem sayesinde saçları derinlemesine besliyor ve yumuşaklığını çoğaldırıyor. Ayrıca bu ürün saçın kaybettiği proteini geri kazanmasına dayanakçı oluyor.

download

4. Colorinn Stardust Silver

Listemize son zamanlarda oldukça popüler olan Colorinn Stardust Silver ürünüyle devam ediyoruz. Gri ve beyaz saçların sararmasını önleyerek ışıltısını geri kazanmasını sağlayan bu şampuanı saç rengini gözetmek isteyen okurlarımıza öneriyoruz. İlk kullanımdan itibaren tesirini görmeye başlayacağınız şampuanı haftada bir kere uygulamanız gerekiyor.

51dXRm3kX5L

5. First Lima Professional Turunculaşma Karşıtı HEP

En iyi mor şampuanlar listemizde First Lima’yı sıçrasak olmazdı. Gri, sarı ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilen First Lima şampuan, istenmeyen turuncu yansımaları anında ortadan kaldırıyor. Saçınızın son derece parlak ve ışıltılı görünmesini sağlayacak olan bu şampuanı saç rengini gözetmek isteyen okurlarımıza öneriyoruz.

2 turunculasma karsiti first lima silver sampuan mor sampuan resim 706

6. Lyra Professional Silver Mor Şampuan

Listemize Lyra Professional Silver Mor Şampuan mahsulüyle devam ediyoruz. Bir yandan saçınızdaki istemediğiniz yansımaları ortadan kaldıran şampuan, öbür yandan saçlarınıza elastiklik ve yumuşaklık kazandırıyor. İlk kullanımdan itibaren saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayacak olan Lyra şampuan, bakım yapıcı tesiriyle saçılüzumunu da karşılıyor. Ek olarak bu mahsulü gri, samani ve beyaz saçlı bireyler rahatlıkla kullanabilir.

10913349009458

7. Elseve Mor Şampuan

Mor şampuanlardan bahsederken Elseve markasını sıçrasak büyük yanlış olurdu. Gri, kumral ve sarı renkteki saçlarda istenmeyen yansımalar ortaya çıkabiliyor. Mor renklendiriciler ve UV filtresi içeriğiyle karşıt tonları nötralize eden Elseve mor şampuan, bu sayede istenmeyen yansımaları ortadan kaldırıyor. Ayrıca bu şampuan onarıcı tesiri sayesinde daha dolgun saçlara kavuşmanıza takviyeci olur.

loreal elseve color vive turunculasma karsiti 200 ml mor

8. Milk Shake Silver Shine Light

Mor şampuan teklifleri listemize son zamanlarda ismini dinlemeye başladığımız Milk Shake Silver Shine Light mahsulüyle devam ediyoruz. Bu şampuan, organik meyve özleri ve süt proteinleri ile yönteme edilmiş içeriği sayesinde saçı daha parlak, yumuşak ve sıhhatli hale getiriyor. Sarı, gümüş ya da beyaz saçlardaki en hafif yansımaları dahi ortadan kaldıran bu mahsulü, renk gözetici şampuan arayan okurlarımıza öneri ediyoruz.

237353 7351443325146

9. Urban Care Turunculaşma Karşıtı

En iyi mor şampuanları listelerken Urban Care’i atlasak büyük yanlış yapmış olurduk. Mor renklendirici faaller ve UV filtresi kapsayan özel yöntemiyle istenmeyen yansımaları ortadan kaldıran şampuan aynı zamanda saçınızın bakımını da yapar. İlk kullanımdan itibaren tesirini göstererek saçınızın daha canlı, yumuşak ve dolgun gözükmesini sağlayan Urban Care şampuan, saçınızı aşınmalara karşı da gözetiyor.

110000036022675

10. Gliss Schwarzkopf Intense Therapy

En iyi mor şampuanlar listemizi Gliss Schwarzkopf Intense Therapy ürününü tamamlıyoruz. Yenilikçi Omegaplex yöntemi sayesinde saç dokusunun kırılan bağlarını onaran Gliss şampuan, bu sayede dokularda uzun süreli koruma sağlıyor. İçeriğindeki keratin serum sayesinde saçı aşınmalara karşı da gözeten bu şampuanı fazla operasyon görmüş saçlara sahip olan okurlarımıza öneriyoruz.

110000150967390

İlgili Mesajlar

1 of 33

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir