Kozmetik

UZMAN ÖNERİSİ EN İYİ ŞAMPUAN MARKALARI

Şampuan hem daha sıhhatli olmak hem de daha hoş görünmek için saçlarımızın bakımına özen gösteririz. Şampuan fakat herkesin saçı birbiriyle aynı olmadığı gibi göstermesi gereken bakımda birbirinden değişiktir. Şampuan ama kaygılanmanıza gerek yok. Zira listemizde saç dökülmesinden tutun tuzsuz şampuana kadar birbirinden farklı problemleri çözen şampuanları bir araya getirdik. O zaman vakit kaybetmeden en iyi şampuan markalarına ve nasihatlerine geçelim.

En İyi Şampuan Markası

Besleyici ve natürel yapısıyla ön tasarıya çıkan en iyi şampuan markalarını sizler için detaylı bir biçimde inceledik. Sahip oldukları özel bileşenler aracılığıyla saçlarınızın güçlü kalmasını sağlayan en iyi şampuan markalarını maddeler halinde listeledik.

LOVE BUTTER Özlü Saç Bakım Şampuanı

En iyi şampuan markaları ve modelleri listemizin 1. sırasında yer alan LOVE BUTTER Özlü Saç Besleyici Komple Saç Bakım Şampuanı, içeriğindeki nebatsal etkinler ve 9 natürel yağ bileşeni sayesinde elektriklenen saçların basitçe biçim almasına dayanakçı olur.

1 org 4
LOVE BUTTER Özlü Saç Bakım Şampuanı

Boya, etrafsal şartlar ve yüksek ısı kaynaklı saç şekillendirme aygıtlarına maruz kalarak eskiyen saçların onarılmasına dayanakçı olarak daha önceki natürelliğine kavuşturan LOVE BUTTER Özlü Saç Besleyici Komple Saç Bakım Şampuanı, sertleşen saçları yumuşatırken kopmalara karşı direnç sağlar.

Diamond Hair Daily

Diamond Hair günlük şampuan saç tiplerine uygun biçimde yönteme edilmiş 3 farklı şampuandan oluşmaktadır. Yoğun keratin ve biotin kapsayan şampuan Tüm Saç – Duyarlı Saç, Kuru Saç ve Yağlı Saç olmak üzere birbirinden dağılıyor. 3 farklı saç tipine uygun üretilen şampuanın saç tipinize uygun olanını seçim etmenizi öneri ediyoruz.

download 7
Diamond Hair Daily

Bu şampuan ayrıca saç dökülmesi, fazla aşınmış ve yavaş uzayan saçlarda oldukça tesirli. Kullanıcılarının yorumlarını araştırdığımızda zaferli bir ürün olduğuna dikkat çekilmesi öne çıkan yorumları arasında yer alıyor.

Vichy Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Listemize Vichy’nin saç dökülmelerine karşı geliştirdiği ürünüyle devam ediyoruz. Saç dökülmeleri, köklerin erken zayıflamasından kaynaklanıyor. Vichy’nin bu şampuanı içeriğindeki mineraller sayesinde saç köklerini besliyor. Bu sayede saçlarınız hem dökülmüyor hem de daha güçlü oluyor. Ayrıca bu şampuan saçın canlılığını da çoğaldırıyor.

vichy dercos energisant 200 ml sac dokulmesine karsi
Vichy Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

DP Tuzsuz Şampuan

Tuz ya da değişik ismiyle sülfat kapsayan şampuanların saçımızın sıhhatine hasar verdiği hepimiz gayet iyi öğreniyoruz. DP şampuan, tuz kapsamayan yöntemi sayesinde saçı ve tenini hırpalamadan arınıyor. İçeriğindeki çam terabettin yağı sayesinde saçlarınızın yumuşaklığını, canlılığını ve dayanıklılığını çoğaldıran şampuanı saç telleri cılız olan okurlarımıza öneriyoruz.

10578749816882
DP Tuzsuz Şampuan

Elidor Islatıcı Şampuan

Günümüzde en çok karşılaştığımız saç problemlerinden birisi saçlarımızın lüzumu olan nemi alamamasıdır. Elidor’un üretmiş olduğu bu ıslatıcı şampuan, saçın lüzum dinlediği nemi alabilmesini sağlıyor. Ayrıca saça canlandırıcı tesiri olan ürünşan anti alerjik olduğunu da belirtelim.

elidor sampuan aninda onarici bakim 550 ml 500 500
Elidor Islatıcı Şampuan

Clear Men Erkek Şampuan

Erkeklerin saçları ve saç tenleri bayanlarınkinden çok değişiktir. Bu surattan erkekler için özel olarak üretilmiş bir şampuana lüzum dinleyebilirsiniz. Öyleyse Clear Men’in futbol dünyasının yıldız adı Cristiano Ronaldo ile beraber ürettiği bu şampuan bütün size göre! Kepeği ve yağı uzaklaştırarak saçlarınızı serinleten şampuan, kumpaslı kullanımlarda kepeği tamamen ortadan kaldırıyor. Saç tenini besleyerek gevşemesini sağlayan şampuan, bu sayede saç teninizin natürel balansını gözetmesine dayanakçı oluyor.

download 8
Clear Men Erkek Şampuan

Bioxcin Yağlı Saçlar İçin Şampuan

İçeriğindeki vitaminler sayesinde saç tellerinizin kuvvetlenmesini sağlayan Bioxcin şampuan, saçınızın nem bağlama becerisini geliştiriyor. Bu sayede saçınız yağlı olsa dahi lüzumu olan nemi alabiliyor. Amino asit kompleksi sayesinde saçın eforunu ve parlaklığını çoğaldıran şampuan aynı zamanda saç kırıklarını da onarıyor. Böylece kısa müddet içerisinde daha hacimli saçlara sahip olursunuz.

10340923342898
Bioxcin Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Kerastase Keratinli Şampuan

Listemize ürettiği her ürünle kendine daha fazla hayran vazgeçen Kerastase markasının keratinli şampuanıyla devam ediyoruz. Özel keratin içeriği sayesinde saçın daha hakimiyet edilebilir ve sakin olmasını sağlayan Kerastase şampuan, saç biçiminizin 72 saat süresince kalmasını sağlıyor. Etkin maddeleriyle saçı parlatıp kuvvetlendiren ürün, bu sayede daha hoş bir görünüme kavuşmanıza dayanakçı olur. Ayrıca saça hasar veren rastgele bir maddeyi kapsamayan şampuanın tüm saç tiplerine uygun olduğunu belirtelim.

10986518183986
Şampuan

Şampuan değiştirmek saç döker mi?

Şampuan değiştirmenin saçı döktüğü hiçbir bilimsel delille kanıtlanmış değildir. Yani saçınıza uygun olmadığını düşündüğünüz şampuanı değiştirmenizde fayda var. Fakat çok sık şampuan değiştirmenin saçınızın nem ve saç derinizin yağ dengesine zarar verdiği bilinmektedir.

İlgili Mesajlar

1 of 3

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir