GenelFırsatlar

Vatanda Üniversite Öğrencilerine 500 TL İndirim

Faaliyet terimleri

  • Vatan bu aktiviteyi sadece üniversite öğrencilerine yöneliktir. Kişinin mağazaya gelerek üniversite öğrencisi olduğunu gösteren öğrenci belgesi göstermesi ve bir nüshasını Vatan Bilgisayar’a vermeyi kabul etmesi gerekmektedir.
  • Mağaza personeli tarafından kendisine sağlanacak olan bu etkinliğe özel “açık izin metni ve açıklama metnini imzalamalıdır. Seçili ürünlerde, tabloda belirtilen seçili dizüstü bilgisayarların alımında 500 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

19 Kasım – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Üniversite öğrencisinin öğrenci kimlik bilgileri ile fatura adı aynı olmalıdır. 19 Kasım – 30 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Vatan Bilgisayar mağazalarında ve internet sitesinde geçerli olan ürün fiyatlarına KDV dahildir.
  • Katılımcıların herhangi bir nedenle katılımcı ürünlerini iade etmeleri veya değiştirmeleri durumunda, bu etkinlik kapsamında dizüstü bilgisayar satın alırken sağlanan indirimi de iade etmeleri gerekmektedir.
  • Vatan Bilgisayar, seçim kampanyasını tek taraflı olarak sonlandırma hakkına sahiptir. Bu aktivite diğer promosyon faaliyetleri ile birleştirilemez. Her tüketici bu aktiviteyi/fiyatı satın alabilir veya yararlanabilir. Seri sonu ve teşhir ürünleri etkinliğe dahil değildir. Etkinlik 2000 adet stok ile sınırlıdır. Mesleki/ticari amaçla alışveriş yapan tüzel kişiler ve gerçek kişiler bu faaliyetten yararlanamazlar.
  • Vatan Bilgisayar San. A.Ş bu durumda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • İnternet üzerinden bu etkinliğe başvurabilmek için, üniversite öğrenci kimlik belgesinin (TC kimlik numarasını gösteren) bir örneğinin [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir. Ardından e-posta ile tarafınıza gönderilen “açık rıza metni ve açıklama metni” onaylanmalıdır. Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda ilgili laptop için geçerli olan 500 TL’lik indirim kodu web sitesinde e-posta ile gönderilir.
uni500 desk
Vatanda Üniversite öğrencilerine 500 TL indirim

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.