GenelFırsatlar

Vestfrost Çamaşır Makinesi ile Temizlik

Vestfrost çamaşır makinesi ilk kez Danimarka’da tanıtıldı ve şu anda tanınmış Türk şirketi Vestel’e ait. Bu Danimarka markası dünyanın çeşitli ülkelerinde üretilmiş olmasına rağmen, hala BDT pazarında mevcut değil. Üretim süreci ve kalitesi öncelikle Türkiye ve Rusya’da gerçekleştirilmektedir. Bu şirketin ana odak noktası özellikleri ve dayanıklılığıdır. Hem İskandinavya hem de BDT’deki haneler için popüler bir seçimdir.

Bugün Vestfrost 20’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve 40 yılı aşkın süredir ev aletleri üretiyor. Ürün yelpazesi birçok özelliğe sahiptir ve çeşitli stillerde mevcuttur. Vestfrost çamaşır makinesi, küçük apartman dairelerinden büyük evlere kadar tüm aile için uygun bir otomatik döngüye sahiptir. Cihaz üç farklı seride mevcuttur – geleneksel, retro ve yüksek teknoloji.

vestfrost vfcm 7101 ts a 1000 devir 7 kg z

Vestfrost VFCM 5100 T Çamaşır Makinesi ile Etkili Temizlik

Vestfrost VFCM 5100 T A++ 1000 devirli çamaşır makinesi, 5kg taşıma kapasitesi ve 42L varil kapasitesi ile yeteneklerini ortaya koyuyor. Bu ürün geniş kapasiteli tamburu sayesinde birikmiş çamaşırları tek seferde pratik bir şekilde yıkayabilmektedir. Bu sayede tasarruf etmeye yardımcı olan bir ürün, birçok özelliği ile kullanıcının bütçesine destek olur. Vestfrost VFCM 5100 T, yetenekleriyle kullanıcıları etkiliyor. Çamaşır makinesi incelemeleri incelendiğinde ürünün kendisinin; üstün güvenlik önlemleri, verimlilik, uzun ömür ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olduğu düşünülüyordu. Ürün, kullanıcılar tarafından iyi karşılandı ve teknik becerileri hiçbir övgü bırakmadı. Ayrıca kapsamlı programlar, kullanıcıların istedikleri seçimleri yapmalarına olanak tanır. Bu ürün, özgürlüğü seven kullanıcılar tarafından bir kez daha takdir edilmektedir.

9957184766002

Hem Pratik Hem Ekonomik

Vestfrost çamaşır makineleri, enerji verimliliği açısından A++ olarak derecelendirilmiştir. 49 cm derinliğe, 59 cm genişliğe ve 84 cm yüksekliğe sahip olan cihaz, beyaz kasası yerleşim alanının şıklığını zirveye taşıyor. Bu ürün üniversal motor tipine sahip olup, bumerang gövdesi ve paslanmaz çelik kazanı farklarını ortaya koymaktadır. Çamaşır makinesinin ön tarafında bulunan LCD ekran güzel ve kullanımı kolay olup, yıkama işleminin takip edilmesini sağlar. Bu ürün, çamaşır makinesi kapasitesinin üzerinde yüklendiğinde devreye giren ve çamaşırları etkin bir şekilde koruyan köpük koruma ve dengesiz yük kontrol sistemine sahiptir. Geniş açılı başlıklı model; yükleme ve boşaltma sırasında kullanıcıya kolaylık sağlar. Ayarlanabilir ayakları ile bulunduğu yere tam oturur, yıkama ve sıkma sırasında titreşime neden olmaz. Dahili sıcaklık ve hız ayar düğmeleri, yıkama işlemini kolaylaştırırken, geciktirme işlevi, yıkama işleminin daha sonra başlamasını sağlar.

Şirketin birkaç farklı ürün grubu var. Temel modeller maksimum konfor düşünülerek tasarlanmış ve basit formlarla karakterize edilmiştir. Retro serisi cihazlar, stilize edilmiş kulplar, aerodinamik formlar ve canlı renklere sahiptir. Şarap soğutucu serisi, tasarım ve teknolojiye dayalı birçok seçenek sunar. Bu modeller, geleneksel ve modern tasarım öğelerinin birleşimidir. Ayrıca, onları herhangi bir mutfak için mükemmel yapan bir dizi başka kullanışlı özelliğe de sahiptirler.520270500

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir