GenelFırsatlar

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Elektrikli Süpürge

Viomi V2, zeminlerinizi çıplak parke zeminler, halılar ve fayanslarda temizleyen akıllı bir robotik elektrikli süpürgedir. Cihaz, takılıp düşmesini önleyen 10 sensör ile donatılmıştır. Ayrıca, evinizin haritasını çıkarmak için görünmez bir lazer olan Lidar’ı kullanır. Ardından robot, zeminlerinizi verimli bir şekilde temizlemek için izlenecek en iyi yolu belirlemek için verileri işler. Haritalama özelliği, duvarlarınızı ve hatta zemininizin kenarlarını temizlemesini sağlar.
Viomi V2 Pro, ikisi bir arada bir tank, üç temizleme modu ve 360 ​​derecelik bir tarama ile birlikte gelir. Arkasında toz bırakmadan zeminleri süpürebilir ve paspaslayabilir. Tekerlekleri yerden iki santimetreye kadar hareket etmesini sağlar. Ayrıca yüksek emiş gücüne ve düşmesini veya çok uzağa hareket etmesini engelleyen 11 engel sensörüne sahiptir. Viomi V2’nin otomatik şarj özelliği vardır ve çalışma kapasitesinin %20’sine ulaştığında kesme noktasına dönebilir.
Viomi V2 Pro, tüm odaları veya belirli alanları temizleyebilir. Odaları adlandırmayı ve sanal duvarlar oluşturmayı destekler. Ayrıca bir odaya hareket etmeyen bir bölge atayabilir ve robotun bu konumu ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Robot, tek bir şarjla 120 metrekareye kadar temizlik yapabiliyor. Tek bir şarjla üç saate kadar çalışabilir. 15 derecelik bir açıyı kaldırabilir ve iki santimetre yüksekliğindeki bir duvarı aşabilir.

m xiaomi viomi v2 pro 6

Viomi V2 Pro elektrikli süpürge lazer sensörlü robot elektrikli süpürge kullanın

Viomi V2 Pro’yu kullanmak için uygulamaya bağlanmanız gerekir. Kolay bağlantı teknolojisi sayesinde farklı ortamlar temizlenebilir. Otomatik şarj teknolojisine sahip süpürme robotu, pil azaldığında şarj yuvasına geri döner. Bu nedenle bir sonraki temizlik için şarj sorunu olmaz. Bu, kullanıcının kullanışlılığını artırır. Gürültü seviyesi sayesinde geceleri de çalışabilen bir robot elektrikli süpürge 180 dakika boyunca temizlenebilir. Uzaktan kumandalı ve akıllı navigasyon fonksiyonlu robot elektrikli süpürgenin kullanımı kolaydır. Uzaktan kumandalı robotlu süpürge, temizlik işlemleri için avantajlar sağlar. Zamanlayıcı teknolojisi kullanılarak, temizlik belirli bir süre sonra başlar. Bu sayede kullanıcı eve gitmeden önce çevre temizliği sağlanır. Robot elektrikli süpürge, yatay bir park yeri ve bir vakum yapısı benimser ve 3,3 kg ağırlığındadır.

10605803569202

Viomi V2 Pro elektrikli süpürge lazer sensörlü robotlu süpürge fiyatı

Viomi V2 Pro akıllı elektrikli süpürge gibi temizlik ekipmanları için fiyat araştırması yapabilirsiniz. Süpürme robotları kategorisi altında onlarca markanın ürün seçeneklerini görebilirsiniz. Bu sayede alternatifler arasında daha kolay karar verebilirsiniz. Viomi V2 Pro fiyatını diğer modellerin fiyatları ile karşılaştırarak bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz. Viomi V2 Pro indirimleri ve etkinlikleri sayesinde ürünün fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Ürünün bilinmeyen yönlerini Viomi V2 Pro’nun incelemelerini okuyarak anlayabilirsiniz.XIAOMI Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Akill 7f0c

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.