WatsonsGenel

Watsons Kampanyaları, Avantajlı İndirim Fırsatları Nelerdir?

Watsons Kampanyaları, Avantajlı İndirim Fırsatları Nelerdir?Watsons kampanyaları, indirimleri ve fırsatları için Sıcak Fırsatlar! Watsons’ın yapmış olduğu tüm kampanyalara, büyük indirimlere ve fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz! Tüm kampanyalar ve indirim fırsatları elinizin altında! Watsons Asya’nın güzellik sırlarıyla ve ürünleriyle birlikte sağlık ve güzellik bakım zinciri mağazasıdır. Sağlık ve kozmetik markaları alanında en büyük indirimlere ve çeşitli kampanyalara sahip mağazadır. Birbirinden güzel setlerle ve sürpriz hediyelerle kullanıcılarını mutlu ediyor. 1828 yılından beri engin tecrübeleriyle tüm Dünya’ya hizmet vermeye ve müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Watsons indirimlerine ve kampanyalarına dünyanın her yerinde bulunan mağazalarından ve internet sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ödeme kolaylıklarıyla siparişinizi güvenle oluşturup alışverişinizin keyfini sürebilirsiniz. Watsons için kampanya ve indirimleri takip etmeyi unutmayın.

Watsons Kampanyaları

Watsons Kampanyaları! Watsons için kampanya ve indirimlere ulaşmak istiyorsanız mağazalarını ya da internet sayfalarını ziyaret etmeyi unutma! Watsons sayfasına girdiğinde mutlaka e-bültene kaydolduğundan emin ol! Böylelikle Watsons fırsatlarından, kampanyalarından ve indirimlerinden ilk senin haberin olsun. Güncel iletişim bilgilerini girmeyi unutmamalısın. Watsons müşterilerine 16. yılına özel dev kampanyalar, tüm ürünlere büyük indirimler sundu. Gelin, bu yıl Watsons’da bizi hangi indirimler ve fırsatlar varmış, bakalım!

Watsons 16. Yıl Kampanyaları

Watsons 16. Yıl Kampanyaları! Eğer watsons e-bültene kaydolduysanız ve watsons card edindiyseniz devm edebiliriz. Çünkü en büyük kampanyalar Watsons Card sahibi olanlaraWatsons tarihindeki, hatta kozmetik alanında bile desek doğru olabilir, en büyük kampanyaları, indirimleri ve fırsatları müşteriyle buluşturdular. Watsons.com.tr ve mobil uygulamadan yapacağınız ilk 150TL ve üzeri alışverişe mağazalarda geçerli 75TL değerinde 7500 Watsons Card Puan hediye! 7-17 ekim 2021 tarihleri arasında mağazalardan, internet sayfasından ve mobil uygulama üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde %60’a varan indirimler sizleri bekliyor! *Kampanya 7-17 Ekim 2021 tarihleri arasında, seçili markaların seçili ürünlerinde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Tüm Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de ve Watsons uygulamasında geçerlidir, mağazalarımızda Watsons Card ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

150₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ değerinde 7500 Watsons Card puan hediye kampanyası sadece watsons.com.tr ve mobil uygulamadan yapılan ilk 150₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Puan yükleme tarihi 19 Ekim 2021’dir, kullanılmayan puanlar 29 Ekim 2021’de silinecektir. Puan kullanımız sadece Watsons mağazalarında yapılabilir, watsons.com.tr ve mobil uygulamada kullanıma uygun değildir. KDV, bandrol ve vergilerdeki değişiklikler, gelebilecek yeni vergiler ve makul gerekçelere dayanmak koşuluyla ürünlerin piyasaya sunulmasına ilişkin maliyetlerin artması halinde bu artışlar fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylar için Watsons mağazalarını ve watsons.com.tr’yi ziyaret ediniz!

Watsons 20TL MaxiPuan
Watsons İndirimleri

Watsons Büyük Fırsatlar

Watsons Büyük Fırsatlar! 7500 Watsons Card Puan kampanyası 4-14 Ekim 2021 tarihleri arasında watsons.com.tr ve Watsons mobil uygulamadan Watsons Card ile yapacağınız ilk 150₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye puanlar 3.000 kişi ile sınırlıdır ve sadece Watsons mağazalarında kullanılabilir, puanlar alışveriş yapılırken kullanılan Watsons Card’a 19 Ekim’de yüklenecek ve kullanılmayan puanlar 29 Ekim tarihinde silinecektir. Her Watsons Card için 1 kere kullanımla sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. KDV,bandrol ve vergilerdeki değişiklikler, gelebilecek yeni vergiler ve makul gerekçelere dayanmak koşuluyla ürünlerin piyasaya sunulmasındaki maliyetlerin artması halinde bu artışlar fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Watsons Decathlon İndirim Kuponu

Watsons Decathlon İndirim Kuponu! 07-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye’deki kampanya uygulayıcısı Watsons mağazalarından ve www.watsons.com.tr ‘den tek fiş üzerinde 100 TL ve üzeri NIVEA Yüz Bakım alışverişi yapan tüketiciler 100 TL değerinde Decathlon Hediye Çeki kazanacaklardır. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş faturasının kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 3 defa katılabilir. Her fiş bir kampanya için geçerlidir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıları kazanmış olduğu hediye çeki kodu uygulama içerisinden bildirilir. Hediye kodları mağazalarda ve www.decathlon.com.tr  ‘de geçerlidir. Hediye kodları tek seferde veya birden fazla alışverişte parçalı bir biçimde kullanılabilmektedir. Kampanya 5.000 adet ödül stoğu ile sınırlıdır.

Watsons Tchibo İndirim Kuponu

Watsons Tchibo İndirim Kuponu! Tchibo indirim kuponu 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Size özel gönderilen Tchibo indirim kuponuyla ilgili yaşanan teknik sorunlarda Tchibo Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tchibo Çağrı Merkezi: 444 28 26
Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulamasından yapılacak alışverişlerden kazanılan kuponlar, alışveriş sonrası mail aracılığı ile paylaşılacaktır. Kuponlar Tchibo.com.tr’de marka kategorisi ve cafissimo kategorisi hariç her alışverişte bir kere kullanmak koşulu ile tüm alışverişlerde geçerlidir. Tchibo indirim kuponunun son kullanım tarihi 31 Ekim 2021’dir.

Tüm bu kampanyalar ve fırsatlar için Watsons mağazalarını ve internet sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayınız!

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir