GenelFırsatlar

Xiaomi Mi Android TV Box Media Player

Xiaomi Mi Android TV Box son yıllarda üretilen elektronik ürünlerdendir. Global versiyonu ve Türkçe dil desteği ile kullanıcıların beğenisini kazandı. Yüksek görüntü ve ses performansı için hızlı işlemciye, güçlü grafik çipine ve 4K desteğine sahip Mi Box S 4K Android TV Box Media Player. Fonksiyonel ve hızlıdır. Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, Android 8.1 sistemini benimser. Bu, menüler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca uygulamaları çok hızlı çalıştırabilir. Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, HDMI üzerinden HDTV’ye kolayca bağlanır ve tüm bilgisayarlar ve akıllı cihazlar tarafından kontrol edilebilir. Bu sayede yüksek görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

download 4

Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, Google Assistant ile eğlence dünyasına hızla girer ve evde akıllı cihazlarla eşleştirilebilir.
Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, 60 fps’ye kadar oynatma hızlarıyla en yeni 4K HDR teknolojisine ve yüksek hızlı 4K işlemeye sahiptir. Bu sayede ultra yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi görüntü deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.
Google Play Store’dan indirilen oyunlar, cihazın 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde oynanabiliyor. Mi Box S 4K Android TV Box Media Player ile oynayacağınız oyunların yanı sıra 3D surround ses deneyimi için Dolby Digital Plus ve DTS ses sistemini de destekler.
Mi Box S 4K Android TV Box Media Player ile TV’ye ne izlemek istediğinizi söylemeye yetecek kadar ses algılama fonksiyonlu akıllı kontrollerle donatılmıştır. Bu nedenle cihaz, kullanıcıyı araştırma yapma zahmetinden kurtarır.

323386 baiuuc

Mi Box S 4K Android TV Box Media Player; Kullanıcının istediğini kolayca bulabilmesi için uzaktan kumanda üzerindeki mikrofon düğmesi ile erişilebilen Voice Assistant. Google Cast özellikli cihazlar; Netflix, YouTube, Spotify, Kodi, Blu TV, Puhu TV, TED, Dailymotion gibi birçok popüler uygulamayı destekler ve sorunsuz kullanım sağlar. Google Cast desteği ayrıca içeriği telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan TV’nize kablosuz olarak kolayca aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca telefonunuzda herhangi bir şey izlerken bir arama geldiğinde içeriği kesmeden aramayı cevaplama imkanına sahipsiniz. Binlerce uygulama ile uyumlu olan Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, sevdikleriyle birlikte eğlenmek isteyen tüketicilerin ilk tercihlerinden biridir.

Teknik Özellikler

  • Güç tüketimi: 2W
  • İşlemci: Cortex A53
  • RAM yuvası sayısı: 2GB DDR3
  • Dil: Çok dilli
  • Bağlantı Noktaları: USB – HDMI – Bluetooth – Wi-Fi55301312

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir