GenelFırsatlar

Yağmur Sensörü

Yağmur sensörü, su ve para tasarrufu için kullanışlı araçlardır. Yağış seviyelerini izlemek için otomatik sulama sistemlerine bağlanabilirler. Yağmur yağdığında, yağmur sensörü geçici olarak kontrol cihazını geçersiz kılar ve gereksiz sulamayı önler. PWC, bölgenizde yağmur sensörleri kurabilecek sulama müteahhitlerinin bir listesine sahiptir. Bir yağmur sensörü takmak için PWC fatura kredisi size 50$’a kadar tasarruf sağlayabilir. Ayrıca, bir eviniz varsa ve kamu hizmetlerinden tasarruf etmek istiyorsanız, şirket indirimler sunuyor.

mini click yagmur sensoru

Su faturanızdan tasarruf etmek istiyorsanız, sulama sisteminize bir yağmur sensörü takmalısınız. Bu cihazlar ucuzdur ve ömürleri boyunca binlerce galon su tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca peyzajınıza ve çimlerinize zarar verebilecek aşırı sulanmayı da önlerler. Yağmur sensörleri hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, 10 yıl sonra değiştirilmeleri gerektiğidir. Herhangi bir hasar durumunda, en kısa sürede yenileri ile değiştirdiğinizden emin olun.

yagmur sensoru rain sensor 4112 17 O

Bir yağmur sensörü, herhangi bir sulama sisteminin hayati bir parçasıdır ve kullanım ömrü boyunca yüzlerce hatta binlerce galon su tasarrufu sağlayabilir. Sulama sisteminize bir yağmur sensörü takmak, aşırı sulanmayı önleyecek ve çimlerinizin ve peyzajınızın korunmasını sağlarken yüzlerce hatta binlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yağmur sensörlerinin düşük maliyeti, onları herhangi bir sulama sistemine önemli bir ek yapar. 10 yıla ulaştıklarında bunları yenisiyle değiştirmeniz önerilir.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir