Genel

Yetişkin Tv Nedir?

Günümüzde en çok tercih edilen ve reytingleri ile adından çokça bahsettiren bir yetişin kanalıdır Yetişkin tv. Bu kanal formatı içerisinde çok çeşitli komedi programları ve eğlendirici showlar yer almaktadır. Özellikle gece geç saatlerde bu kanala yönelim fazla olmaktadır. Zaten canlı yayınlar ve özel yarışmalar gece saat 00:00 itibari ile başlamaktadır.

Yetişkin Tv Nasıl İzleyebiliriz?

Yetişkin tv kanalı ulusal bir kanal değildir. Bu nedenle temel yerel uydusunda yer almaz. Bu kanalı izleyebilmek için D-smart gibi özel televizyon platformlarına kayıt olunması gerekir. Kayıt sonrasında karşınıza aylık veya senelik bazı paketler çıkacaktır. Bu paketler içerisinden size uygun olanı satın alıp istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bu kanalı izleyebilirsiniz. Ayrıca sadece televizyondan değil aynı zaman bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerden erişim sağlayabilirsiniz.

Yetişkin Tv Nedir?

Son zamanlarda bu kanalı izleyebilmek için çeşitli yabancı uydular türemiştir. Bu uydulara kayıt olarak da günlük izleme satın alabilirisiniz. Ancak aylık izlenme, satın almak müşteri için daha ucuz olmaktadır. Satın alırken herhangi bir sözleşme imzalanmanız istenmez, istediğiniz zaman aboneliğinizi durdurabilir ya da kapatabilirsiniz.

Yetişkin Tv Kimler İçin Uygun

Yetişkin tv de yer alan programlar genellikle 18 yaş üstü programlardır. Bu nedenle evde çocukların veya yabancıların bu kanalı açmasına izin verilmemelidir. Bu duruma önlem almak için kanal yetkilileri bazı formüller bulmuşlardır. Kullanıcı eğer ailesi veya küçük çocukları varsa kanalı şifreleyebilir bu durumda şifre girilmeden kanal erişime açılmaz.

Yetişkin Tv Nedir?

Bir başka yol ise kanalı uydu listesinden gizleme. Yine kullanıcı isteğine bağlı olarak kanal ayarları bölümünden bu kanalın listelenmesini kaldırabilirsiniz. Tüm bu önlemler neticesinde, kanalı kullanıcı dışında kimse izleyememiş olur. Bu noktada yetişkin kanallarının sayısı son zamanlarda etkili bir düzeyde artış göstermektedir.

Yetişkin Tv Kanalları

Genel olarak 4 farklı kanal vardır. Bu kanallar sırası ile yetişkin tv1, 2, 3 ve 4. Her kanalın içeriği birbirinden farklıdır. İlk kanal canlı yayınların yer aldığı ve film, dizi gibi programların yer aldığı bölümdür. İkinci kanal ise özellikle komedi ağırlıklı programların yer aldığı bölümdür. 3. kanal, show programlarının ve canlı düzenlenen yarışmaların olduğu kanaldır.

Yetişkin Tv Nedir?

Son program olan 4. kanal ise tekrar yayındır. Programı veya canlı yayınları kaçıran kullanıcıların tekrar izlemesi için oluşturulmuş bir kanaldır. Bu kanalı izleyebilmek için satın aldığınız platformlarda ki paketler bu kanallara göre fiyatlandırılmaktadır. Burada fiyat ve kalite dengesinin gözetilip gözetilmediği hususuna dikkat etmek şarttır.

Örnek olarak; kanal 1,2 ve 3 olarak tek tek satın alabilirsiniz. Ayrıca her kanal ile birlikte kanal 4 yanında hediye verilmektedir. Ya da tüm kanalları satın alabilirisiniz. Bütün bu bilgiler ışığında yetişkin TV kanalları tercihlerinde mutlaka özenli davranmak şarttır. Ancak bu sayede tam da talebinize uygun bir şekilde TV kanallarını takip etmek mümkün olmaktadır.

İlgili Mesajlar

1 of 30

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.